Hafta sonunuz nasıl geçti ?

Benim hafta sonu muhteşem ve ötesiydi cumartesi Düğün dernek sinemasını izledim acayip güzel film olmuş. Sonra dışarda sigara içmeye gittim bir baktım kar felaket kar yağıyor.Herkez kar savası oynuyor AVM nın önünde arabalar kayıyor o derece sonra dönüş iyi olmadı 1 saat otobüs durağında bekledim son mesai 50 kişilik otobüste 100 kişi gittik otobüste cama yapışık gidiyoruz . Herkez gülmekten yerinde durmuyor. Birde oturduğumuz yer yokuşta yukarı çıkmadı.Köprüde indirdi mağlum güvenlik açısından evlere 500 metre uzaklıkta Pazar yani bugün Armada'ya Düğün dernek ekibi gelmiş onu görmeye gittim. Daha önce hiç gitmediğim Next leveli gezdim bu hafta sonu kar sürpriz oldu bir yandan :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• durgun

.

0|1
    0|0
  • benimde güzeldi..cumartesi kızlarla evde kaynattık akşama kadar.. bugünde gezdik, tozduk, alısveriş yaptık.. :))

0|1
    0|0
  • Oturarak geçti koskoca haftasonu

0|1
    0|0
  • Sen bayağı güzel geçirmişsin :)

Ben sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirdim.Çok bir farklılık yoktu ama güzel oldu huzurla başlayacağım haftaya.

0|1
    0|0
  • hafta sonum düsünceli ve hasta olarak gecti bir de yolculuk var tabi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hafta sonu iyidi güzeldi de çok çabuk bitiyo bu arada filmi bende izledim cok güzeldi tavsiye ediyorum herkese

0|1
    0|0
Yükleniyor...