Kadının maaşının erkekten fazla olması sorun mudur sizce?

ben seneye çalışma hayatına başlayacağım ve başladığımda maaşım erkek arkadaşımın maaşının 3 katı olcak yaklaşık. ben bunu umursamıyorum fakat onun kompleks yapıp yapmayacağını kestiremiyorum. sizce ciddi sorun olur mu? olmaması için ne yapabilirim?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazı erkekler bunu kaldıramıyor, ezıklık hıssedıyor. Eger olgun, aklı basında bır erkekse bunu umursamaz kesınlıkle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sorun olurda sen ne iş yapıyosunki 3 kat maaş alacaksın merak ettim doğrusu

0|0
    0|0
  • hiç bir sorun olmaz ama evlendiğinde maaşını eşine verirsen ne güzel bir eş olursun ya tabi bunu anlayacak koca da lazım sana yoksa öküzün biri bu jestten ne anlar ...

0|0
    0|0
  • Meslek nedir?

0|0
    0|0
    • türkiye'de 4 5 milyar maaşla işe başlayan meslek 1 tane zaten :) tahmini zor olmasa gerek.

• pilotlar ve kontrolörlerde tek bir fakulte bitirip 4-5 bin lira maaşla işe başlıyorlar.. seninkinin tek olmadığına emin olabilirsin..

• 1 yılda pilotaj eğitimini bitiren insan sayısı tıp bitiren insan sayısının yanında oldukça minimal kaldığı için ve cinsiyetim de hesaba katıldığında pilot olma ihtimalim milyonda 1 gibi bir ihtimale düştüğü için atlamış olabilirim sanırım :)

• olmaz. çatır çatır yeriz paraları :D

0|0
    0|0
    • laf! elalem kadının parasını yiyor derse sizden gururlusu olmaz eminim :)

• mikerim elalemi. ben paraya bakarım sjfdlasfh

Kızlar Ne Diyor 2

• mesleği sır gibi saklamışsın ve 4 5 bin ile işe başlayan bir meslek demişsin... hmmmmm bir düşünelim ?

- formula 1 şoförlüğü

-semtini iyi seçersen hırsızlık

-çek senet işleri

-akademisyenlik ama bir fakülteyle mümkün mü bilemiyorum

-veya tıp, eğer tıp mezunuysan ve sevgilin dengin değilse uzun sürmez zaten

bilemiyorum iç açıcı gelmedi gözüme

2|0
    0|0
    • Nedir bu denklik kriteri para mı?

• sır değil tıp :) sanırım "doktoru ancak doktor anlar" aforizmasından yola çıkıyorsunuz ama etrafımdaki doktor-doktor evliliklerine baktığımda da yürütemeyen çok var. ayrıca karşımdaki insanın da gündüzü gecesi hastalar olan bir insan olmasını istemedim istemem de açıkçası. farklı hayatların daha fazla birbirini çekeceğini düşünüyorum.

• iyi bir durum değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...