Hoca sunu ödevi verdi ama sosyalfobim var nasıl anlatcam?

merhaba arkadaşlar.Ben üni 1.sınıf öğrencisiyim.Lise1 de m2 oynamaya başladığım ve o oyun başında 3 yıl boyunca günlük en az 5 saat geçirdiğim için bir odada insanlardan uzak şekilde ben sosyalfobi oldu.İnsanlardan uzaklaştım ve topluluk önünde konuşamıyordum bir de endüstri öğrencisi olduğum için sınıfta hç kız yoktu yani 4 yıl boyunca kızlarla diyalogada girmedm doğru dürüst.2.5 ay önce bir sevgilim oldu anca da neyse.Arkadaşlar sorun şu ben üniye gelince sınıfta 10 kız vardı ve onlarla konuşmaya konuşmaya baya çekingen olmuşum karşı cins konusunda yani bu yüzden sınıftaki kzlarla konuşmuyorum yani.Ve de sosyalfobi yüzünden utangaçlaştım ama haftaya 2 tane slayt ödevim var yani sunu yapacam sınıf önünde ya ben nasıl yapacam ya sosyalfobim tutarsa heycanlanırsam konuşurken veya sesim titrek çıkarsa diye korkuyorum.Ya mesela br şey okurken sınıfta utanacağımı düşününce sesim titremeye başlıyor gzlerim bile yşrıyor bazen de nasıl slayt yapacam ben ya hiç bilemiyorum ya yine öyle olursa.Ama çok fazla utangaç değilim önceden çok daha utangaçtım şimdi yurdda kaldığım için burda bir çok arki var o yüzden eskiden çok fazla olan utangaçlığı yendim ama sınıfta böyle işte nasıl yapcam ben

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• topluluk önüne çıka çıka yenersin bu da baslangıc olur

0|0
    0|0
    • Ya öyle diyosun ama yine öyle olursa yani sesim felan titrerse tüm sınıfa rezl olurum kzlar felan da var off ya keşke full erkek olsaydı sınıf ya

• olsun ne olacak ki bu ilk hem zaten herkeste aynı durum var merak etme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kendine güven herşeyin anahtarı bn bir tek atıyorum bu durumlarda :)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya güveniyorum güveniyorum ama yine de buna engel olamıyorum heycan durumuna

• yorumun için saol kardeşim

• aynısı bende de var.Allah yardımcın olsun zor durum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...