Size posta koyan kızlar hakkında ne düşünürsünüz ?

postadan kastım şu ; bir kızdan hoşlanıyorsunuz diyelim. ve bu kıza yavşadınız kız size sert bir tepki verdi ve soğuk davranmaya başladı yüzünüze de söyledi yavşaklığını kes diye ne düşünürsünüz ?

bir kızda hiç bir şey demedi ona yavşamanıza evet iki kız hakkında ki yorumları alabilir miyim ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1.si yavşayabilmek için yavşak olmak gerekir. O yok.!

2.si istenmeyen yerde durulmaz,yüssüzlüğün alemi yok.

1|0
    0|0
    • 1. kızı nasıl buldun kardeş ? onu düzgün açıklar mısın

• ya ben hala senin dilinden anlayamıyorum 1. cevap abi ne dmek ? demek istediğim şey şu ''1. deki kız itici gelir gibisinden açık de kardeş anladın umarım

• Aynı dili konuşanlar değil aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir kardeşim.:)

Senin 1. cevabına bana abi diyebilirsin dedim.

İyi geceler.:)

Erkekler Ne Diyor 7

• kız menapozlu aga kaç kaç derim kendi kendime :)

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir kız lan derim ve sokakta görsem tanımam.ne pislik şeymiş öyle

not:böyle bir kızdan da hoşlanacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • 'yavşadınız ' tabırını kullanmam ancak flort etmek ıcın yaklastıgım bır kız bana 'yavşaklığını kes' dıye bır cumle kurarsa ben bu kızda nasıl bır ıntıba uyandırdım kı asagıladı dıye dusunurum..umarım yasın kucuktur yanı 15-19 arasıdır.19dan fazla ısen gercekten buyuk bır sorun var.adap ogrenmek gerekır

0|0
    0|0
  • 1. Dediğini Yapan O Laf Ağzından Çıktığı Zaman Arkama Bile Bakmam Giderim.

2. Erkekler Böyle Davranan Kızlardan Daha Çok Hoşlanır Dikkat Et Kovalayan Sen Olma.

0|0
    0|0
  • hic sevmem erkeklere ozenen kizlari

0|0
    0|0
  • "bir posta da ben ona koyarım" diyesim geldi ama milletimizin içi fesat. farklı yerlere çekebilirler olayı kjsdljksa

0|0
    0|0
  • cevaplara göre davranacaksın de mi köftehor

bi erkeği ezmene izin veremem

cayırt

0|0
    0|0
    • yok öyle bişi ya öylesine sordum sseninde aklında nerelere çalışıyor yakışıklı :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...