Vucut geliştirme kac ayda?

Iyi aksamlar ben bir kardesim icin birsey sormak istiyorum, 16 ya da 17 yasında 1,78 boyunda gecen ay 63 kg felandi bu ay sedef Hastalığı'na yakalandı ve 71 kg oldu bir ayda her neyse vucut yapmak istiyo body, yapmasında bir sakınca var mı yapsa kac ayda düzenli bir vücudu olur Tesekurler iyi aksamlar

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de 3 senedir sedef vardı. Spor da yapıyordum aslında pek bir sakıncası yok. Sadece şöyle bir sakıncası var. Spor salonuna falan gidiyorsa kullandığı ortak ekipmanlardan mikrop bulaşma riski. Sedefin yoğun olduğu derinin çatlakları içerisinden mikrop girip mikrop kapabilir.

Bu arada bende şu an sedef yok denecek kadar az. Üniversite hastanesi varsa oturduğu yere yakın, gidip bir muayne olmasında yarar var. Tamamen tedavi edilemiyor ancak baskılama yapılarak ilerlemesi durduruluyor ve sedef lezyonları yok oluyor. Tabi ilacı bırakırsa yeniden çıkar.

Son olarak sedef hastalığının kilo ile alakası yok. Stres yaptıysa görüntüden dolayı ondan kilo artışı olabilir. Yemeklerine de dikkat etsin. Fazla baharatlı ve tuzlu yemesin.

0|0
    0|0
    • Ne yaptinizda gecti ne kullandıniz?

• Geçmesi farklı baskılaması farklı onu söyleyeyim öncelikle. Geçmeyi tamamen yok olması bir daha çıkmaması olarak değerlendirmeyin.

Üniversite hastanelerinde önce humira isimli anti-tnf beta bloker dedikleri iğne ile başladım. Ayda 1 iğne oluyordum. İlk iğneyi olduğum zamanı dün gibi hatırlıyorum. 2-3 günde neredeyse tertemiz olmuştu. Ama 3 ay sonra işe yarmamaya başladı. Sonra doktor remicade iğne verdi. Şimdi 1 sene olacak nerdeyse, çok az var sedef belirtisi kaldır :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 ay tam diyeyim protein tozu da kullansın

0|0
    0|0
  • en az 4 ay

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişiden kişiye göre değişir ama 6 ayı geçmez. ( Bu arada geçmiş olsun dileklerimi iletirseniz sevinirim:) )

0|0
    0|0
  • Yaşı biraz küçük, vücut kaslarının doyma oranına ulaşması yaklaşık 20-22 yaşlarına kadar tamamlanır. Bu kas geliştiremez anlamına gelmiyor fakat 20 sinden önce yapılan ile 20 sinden sonra yapılan spor arasında büyük farklar oluyor. Vücudu gene gelişir şekil alır fakat dediğim yaştan önce büyük şeyler beklememek lazım.

0|0
    0|0
  • onun calısmasına hocasına gittigi yere baglı ve nasıl bir program istedigine. ayrıca vucut yapısına böle kim ne derse yanlıs olur.

0|0
    0|0
  • Düzgün beslenip düzenli spor yaparsa 6 ayda ilerleme gösterir...

0|0
    0|0
  • 6 ayda sıkılaşır gözle görünür bir sıkışık. 6 aydan sonra büyümeye başlar iyi bir vücut için en az 2 sene ama düzenve iyi beslenme çok önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...