Erkek arkadaşım sakalını kesmiş.Alışamıyorum.. napsam?

kızlar sizede aynı şey oluyomu bilmiyorum.. Erkek arkadaşımın sakalını çok seviyodum kumral sakalları vardı ve çok yakışıyodu. Kesmiş :( alışamıyorum bana sarıldığında yabancı bir adama sarılıyomuşum gibi hissediyorum.. bebek poposu gibi olmuş suratı..yarın yanına gidicem.. biraz tuhaf hissediyorum.. nasıl kıydı o sarışın sakallarına..nasıl alışıcam? bir süre görmesem dahamı iyi olur? :S biraz tuhaf bir soru .. ama öyle

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba Sevgili Kıl Dostu;

Ben de böyle bir kız bulamadım ya, ona yanarım

Sakalımla sevecek.. Bıyığımla övünecek...

Kardeş dediğin gibi şebek kıçı gibi oluyor sakalsız erkekler

Maymun ağzı gibi olan da var..

Neyse.. Bizi ilgilendirmez

2|0
    0|1
  • pis sakal bıraksaymış bari :) öyle alıştırysan şaşırman normaldir :)

0|0
    0|0
    • evet karşıma çıktı aniden çok şaşırdım hepsini kesmiş bıyıkta yok :S

• kes traşı de :D

1|0
    0|0
  • Kütahya da bir laf var yapcek bişe yok sadıç diye aynen öyle yapcek bise yok alıscen

1|0
    0|0
  • bebek götüne benzemişsin de bidaha kesmez

0|1
    0|0
    • ahahhaha yazık ona kırılır:D

• yaşı küçülmüş sanki :S gitmiş o güzelim kafa şekli:D

• her haliyle sev seveceksen :)

• yillardir kirli sakal birakirm hep ama arada mecburen kesmek gerekiyor ki o zamanlar bn bile alisamiyorm kendime ve herkeste Snn dediğin gbi diyor :)

0|0
    0|0
  • beyler saçınıza sakalnıza dikkat edin sormadan kesmeyin sonra sevgiliniz buraya başlık acar bir arkadaş var cayırt diyo sürekli bende diyim

cayırt :D

0|0
    0|0
  • ayrılmayı düşündün mü hiçç :D hey Allah'ım ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ay aynısı bende de oldu.babam saçını saklını bıyığını kestrimiş böyle bir dondum bakakaldım.Sonra babamın eski fotolarına bakıyorum ayy ne tiksinçmiş böyle sakallı saçlı

0|0
    0|0
    • onun sakalı çok güzeldi ama sarı sarı çok şekilliydi :(

• ah niye kesmiş ozaman ben sakallı sseverim mesela.Kızdım şimdi

• Sakallı yâhut sakalsız; sarılıp öpebileceğiniz, yüreğinizde ağırlayabileceğiniz, sesinize ses alabildiğiniz bir erkek arkadaşınız var, mutlu olmalısınız.

0|0
    0|0
    • artık aşklar yürekte ağırlanmıyo demek ki böyle şeylere takınılıyor prenses.

• Birliğiniz sarsılmasın, diğer her şeyin hal çaresine bakılır.

• evet teşekkürler:)

• eski erkek arkadaşımda beni protesto etmek için sakalını, bıyıgını kesmişti. o günler geldi aklıma.. alem adamdı vesselam..

0|0
    0|0
  • senin hayatın da ne kadar zormuş be gülüm

0|0
    0|0
  • Kökü onda sonucta uzar hemen 1 haftada sanırım.

0|0
    0|0
    • ya çok güzeldi sakalları , çok şekilliydi sarılı kumrallı çok asil duruyodu şimdi küçük çoçuk gibi olmuş :S

• Uzar uzar merak etme :/

Yükleniyor...