Teyzemin kizi kocasını aldatiyor.ve sevgilisi yogum bakimda ankaraya birlikte gidelim diyor ikna edemedim

Merhaba. Sanki derdim hic yokmuş gibi bide bu cikti basimi belaaya sokcak ben evliyim ve çocuğum var.. teyzemin kizi da evli bunlar iki baci vede elti aynı zzamanda ve yelda yani bu teyzemin kizi kocasını aldatiyor ben izmitteyim onlar iki baci İstanbul da ve 3 tanede cocuqu var hanimefendinin kocası çalışıyo düşkün karisna evi vaar hemde 4 katli arabasi var kocasi devamli el üstünde tutuyo benim gibi derdi yok tasasi yok kuma gibi yetisen komşusu yok. Rahat batiyo kocaya boynuz taki yelda nin sevgilisi yogum bakimdaymis ve bana bugun sen teyzeme hafta sonu gel yani benim anneme ve birlikte ankaraya gidek yol paran benden ve 1 gece kalip gelcez diyo ya hasta olmasi yalan dir adamin yatcak kalkcak benimde başımı belaya sokcak gecen ay kocasi mesaj yakaldi dövdu yüzünü gözünü sisirdi bide yanlış gelmistir ddi ustte cikti yeldanin abisi sivasta teyzem oğlu manyagin teki kackez hapis e düştü yakalandı diyelim gittik misal üstte cikcak o an elifin kiristirdiqi diycek can korkusuyla yani benim başım yancak dedim bacim kusura bakma senin gittiqin yol yol deyil belki kocaan pusu kuruyo ki adam sineye cekecek biri deyil ve belki kacacak biktim sevmiyorum diyodu kocasi hakkinda her sekil başım belaya gircek kardeşi yani aysegul oda kocasini aldatiyor alsin bacisini gitsin amaa hic onun basni yakarmi demi anneme dedim böyleyken boyle annemde

Kendi ne yapiyosa ypsin sakin gitme banada tlfon açarsa evde yokum di ycem dedi teyzem kizinin boyle yaptina inanmz eski kafa diycegi bacimla kizi kızı mi yoldan çıkardı Muska büyü yaptrdi okutturdu kızı miin yuvasından etti der oyle biri şimdi ben yazdim kusura bakma gelemem dedim oda hersekil gitcem diyo napim 3 maymununu oyniyim

Güncellemeler:
Yavvv enistem bakmasa neyse benim kocam gibi perisan ettirse neyse yahu sirf kaynanasini sevmiyo diye karisi rahatsız olmasin diye adam anasindan uzak dublex ev aldı yerlsti daha napsin yelda hanima ve enistem cok yakisikli bakimli konustugu adam yani sevgilisi zibidi ac gözlü mu diyim yoksa Nankör mu enistem ne yapsa hakkk kasiniyo bizim kisi ne diyim iyi yapmisim demi çünki hem evliyim hemde derdim cok kuma gibi yetisen bir komsum var daha geçen sy karakolluk olduk kadin ugrasiyo benle..

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence teyzenin kızıyla aran gerekirse bozulsun artık, çünkü o kendi başını yakmayı göze almış, başkası umrunda değil, herkes gözünde çıkarı dahilinde.

Uyma, olacağına varır bu saatten sonra.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yazdıklarını anlamak için tercüman getirmeye gidiyorum. Bu ne be! Bari nokta virgül vs leri koysaydın. Karşında biri var sohbet eder gibi yazmışsın harfleri yutmuşsun.

Neyse bırak ne yaparsa yapsın karışma sen kötü olursun. Uzak dur ve seni zorlarsa da benden uzak dur yoksa eşine anlatırım. Uzak durursan susarım bir şey bilmiyor gibi davranırım beni pisliklerine bulaştırma de yeterli.

0|0
    0|0
    • Tlfondan yaziyorum ben oyuzden karisik oldu kusura bakma ama bu kadar sert olmak zorunda da degilsin cocuk azar lar gibi..

• :D

• var arkadaş boynuz kulağı geçti dedikleri bu olsa gerek...o karıyı kocasına ispiyonlar isimsiz bir mektupla ve mevcut ipuçlarıyla çok büyük sevap kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Hani marjinal bizdik =D

0|0
    0|0
  • gitme panpiş yapma öyle şeyşer alet olma canın cehenneme lanet olasıca pislik de gitsin kesinlikle gitme

0|1
    0|0
  • Özet geçer misin lütfen..

0|0
    0|0
  • zilli yelda uzak dur sen

0|0
    0|0
  • gıtme sende basını yakarsın .. oda kocasını aldatıyor ve sende bunu bıılıyor ve hala onunla konusuyorsan sendede var bıraz bıseyler .

0|0
    0|0
  • bence ortak olma sonra üzülen sende olursun ya kocasına söyle ya da tamamen ikisindede uzak dur derim.

0|0
    0|0
  • bu ne lan böyle. hizmetçi uşağa uşak aşçıya aşçı bahçıvana sonra hepsi bahçıvana khasdkha ne kaşarlarmış amk

0|0
    0|0
  • sana bir soru aladatılmayı hiç haketmeyen bu enişteyi aldatan bu kadın öldürülmeli mi öldürülmemeli mi? ne şerefsiz insanlar var ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakin gitme..

1|1
    0|0
    • Yok bacim gitmem aslaaa

• Bacim zaten gidip gelme pek fazla yok çünkü cocuklardan nefes alipta biyere gidemiyorum onuda gectim feyse ekliyiz hanim efendi bide cakma bir feys açmış ordan yazıyor kocasi suanki gercek feusninden okumasin diye sonrada beni aradi konustu yok dedim kestrip attin

• Iyi etmissin..

• gitme yerinde oslam saçlarını yolardım aklı bşına gelmese kcoasına söyler herkese bile rezil edebilirdim !

0|0
    0|0
  • Uyma ona aranızdaki ilişkiyide kes yollu olmuş çıkmış kuzenin

1|0
    0|1
  • başına bela alma boşver yiyosa kendisi gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...