Voleybolcu kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Niye kızlara bu spor bu kadar çok yakışıyor ?

Ben şahsen izlerken çok zevk alıorum bayan voleybolunu görsellik olarak çok güzel..Bu yanlış anlaşılmasın mesela bayen basketbolunu izlemeyide hiç sevmem

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence psikolojiktir. Çünki hiç televizyonda voleybol oynayan erkek görmedik.

Amerikan filmlerindede öyle hep bayan. Hani ordan yakıştırma yapıyor olabilirsin.

Mesela ''küpe''yi ele alalım. 10 sene öncesine kadar normal yolda küpe takan bir erkek görsek ne kadar yadırgardık değil mi. Ama şimdi alıştık. Uzun lafın kısası. Alışmışlık deniyor buna. :)

0|0
    0|0
    • doğru diosun aslında hep bayan voleybolu göz önündeydi daha önceden ondan olablir erkek voleybolu daha yeni yeni ntvspor falan veriyor ama izlenmiyor be :D ama basketbolda aşırı derecede erkekler önde

• Kesinlikle aynen ustam ( Hemde hiç izlenmiyor ) :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Voleybol kızlara Futbol ve Basketbol erkeklere yakısıyor :)) Mümkünse erkekler voleybol oynamasın :D

0|0
    0|0
  • Bence voleybol erkeklere yakışıyor kadınlara değil

0|0
    0|2
  • güzellikle alakası yok voleybol kızlara yakışıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fizikleri güzel

0|0
    0|0
  • Evet ya özellikle de plaj voleybolu wuuu :)

0|1
    0|0
  • ya da reklamlar erkekler voleybol takımlarının formalarının hep önünde, kızların tam kıçlarının üstünde, ben de bunu çözemedim... :)

0|0
    0|0
  • fizikleri güzel oluyor ince ve uzun basketteki kızlar daha kaslı ayı gibi oluyo

0|0
    0|0
  • o kalça o bacaklar başka kimsede olmuyor :)

0|0
    0|0
  • kız voleybol maçlarını izlerken hangi erkek zevk almıyor allah aşkına :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...