Brezilya' da kanlı maç

link

Brezilya liginde oynanan Atletica Paranaense ile vasco de Gama arasında oynanan maçta olaylar yaşandı.Olaylar sırasında polis helikopterle sahaya indi... Ne diyorsunuz bu duruma

Güncellemeler:

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Her ülkede olabilecek bir şey pek şaşırmadım

0|0
    0|0
  • 1 taraftar ölmüş saçmalık

0|0
    0|0
  • birde dünya kupasını verdiler oraya dünya kupası düzenlenecek diye büyük protestolar yapıldı maçlardada olay işler sakat

0|0
    0|0
  • Bu kadarda olmaz be ..

Dünya Kupası öncesinde kötü bir reklam ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Adamlarda en azından helikopterle sahaya iniyolar bizde olsa atarlar yukardan gaz bombalarını çeker giderler.

0|0
    0|0
  • bizim taraftarların öğreneceği daha çok şey var..

0|0
    0|0
  • şaşırmadım orası da aynı Türkiye gibi hatta kafa olarak bizden daha da geridiler. Niye olaylar çıktığını biliyor musun? Çünkü Vasco bu maçı yenemezse küme düşecekti

0|0
    0|0
    • İtalya'da Lazio-Roma derbisinde her yıl 500 kişi göz altına alınıyor :D

• Bu taraftarlar arasındaki aşırı holiganizmden kaynaklanıyor. Genel anlamda konuşursak bence çok daha iyi italya diğerlerine göre. Mesala böle kafa kafaya ölçersek Glsgow-Celtic/River-boca bunlara bence yanaşamaz hiç biri okadar ki tahammülsüzler birbirlerine

• polis taraftara ateş etmış panpa dunya kupası karısır ben dıyım

0|0
    0|0
  • Dünyanın en tehlikeli ülkesi Brezilya/Rio dur zaten bu olayı çok normal karşılıyorum.

0|0
    0|0
  • brezilya'dan beklerim böyle şeyleri çok normal.

0|0
    0|0
  • Brezilya, İtalya, Türkiye, Sırbistan, Arjantin falan alışık böyle futbol olaylarına, normal karşılıyoruz artık.

0|0
    0|1
    • İtalya hariç %100 katılıyorum. Yunanistan,Romanya gibi 2. sınıf ülkeleri de dahil edebiliriz.

• Bu adamlar cidden işsiz lan :D:D

0|0
    0|0
  • oda bişeymi 4 ay önce brezilyada hakemın kafasını kestiler

0|0
    0|0
    • resmen 3. dünya ülkesinden de geride bu brezilya. Evlerini felan bir görsen hepsi tuğladan sefalet içinde çoğu. Hiç orta sınıf yok. ya çok zenginsiz ya çok fakir. Ama iş eğlence olunca hepsii var. Bize bile bu imkanlar bir dünya kupası vermediler. adamlar kaçıncı sefer ev sahipliği yapacak.

Yükleniyor...