Hakemlerden memnun muyuz?

Hakemlerden memnun muyuz?

bkz. Takım ayırt etmeden konuşuyorum ki çok berbatlar. Özellikle Cüneyt Çakır!

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemlerden memnun muyuz derken? Sence Türk futbolundan memnun muyuz? Harcanan paralardan utanıyorum. Gs store da fiyatlarda manchestardan aşağı kalmıyor ama başarı olarak 50 kat geride mesala? Ben taraftar olarak benim iyi futbol istemeye hakkım yok mu? Ne doğru yaptık ki hakemlere yükleniyoruz. Adam şampiyonlar lginde bir kere Naniyi haksız atmıştı. Onun dışında on numara tempolu maçlar yönetti. Demek ki sorun ülkemizde illa rakibi tutacağız illa elle oynayacağız. Acaip kapalı oynuyoruz. Yavaş oynuyoruz. İnsanın uykusu geliyor. Sonra birde hakemlere yüklenmemiz yok mu? Hele Fb-gs maçında hakem bayrak kaldırıyo ne ana kalıyo ne bacı. Sence hakem için uygun ortam mı oldu bugüne kadar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben Halis Özkahya gibi isimlerden memnun değilim ama Cüneyt Çakır'ı beğenirim sonuçta Avrupa'da da önemli bir isim

Ama genelde isim olarak ayırmıyorum çoğu hakemimiz berbat Fırat Aydınus,Mete Kalkavan fark etmez yani

0|0
    0|0
  • hiç kimse memnun değil

0|0
    0|0
  • Cüneyt çakır futbol katili FENERBAHÇE düşmanı !

0|0
    0|0
  • Hayır hiç memnun değilim ..

0|0
    0|0
  • cüneyt çakır'ı söylemek gereksiz zaten

0|0
    0|0
  • Halis Özkahya bir tane ya hem çok tatlı hemde süper maç yönetio o tavırları falan süper

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben kendimden memnunum.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • memnunuz Sonuna kadar artık yuklenmeyın adamlara adam penaltı calacaqında bıle tereddut edıyo mk. rahat bırakın artık turk futboluda gelıssın

0|0
    0|0
  • Kaliteli maç yöneten hakem yok.

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede kötüler bu MHK olduğu sürece de düzelmez.

0|0
    0|0
  • hepsi kötü..

0|0
    0|0
  • cüneyt cakır haric pek beğendiğim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...