Takımına ve oyuncularına önce küfür edip,iyi şeyler yaptıklarında da alkışlayan taraftara ne dersiniz?

Bahsettiğim iyi gün taraftarları hani öyle kişiler var ki takımının maçını izlemez,Digiturk'e bir para vermez,takımına katkı sağlamaz sahadan.com'dan anca skor takip eden taraftardan bahsediyorum,siz kim oluyorsunuz da maçları izlemeden o gitsin bu gitsin bu şerefsiz yok bu o*** diyorsunuz? Anca twitter'dan facebook'dan skor takip edipte onla olmuyor bunla olmuyor diyorlar.2 senedir sen bu adamlar sayesinde sevindiysen, Fenerbahçeli arkadaşlarına, Beşiktaşlı arkadaşlarına hava attıysan bu adamlar sayesinde yaptın. Şimdi bu adamlara küfretmeye hakkın yok senin.

Yani kısacası Galatasaray'ın bu kötü günleri yaşaması böyle illet taraftarları görmemiz için iyi fırsat oldu.Kimin taraftar olup olmadığını anladık başta "yakın arkadaşlarım" bile olmak üzere.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|22

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar nankör hacı yenilsek de yensek de kanımız sarı kırmızı akar. Her şeyiyle kabulumüz o bizim aslanımız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Biz bu taraftarları 2010-11 sezonunda Galatasaray taraftarı ligi 8'inci bitirdiğinde de görmüştük..

Her ne kadar Galatasaray için yazsamda bu tarz olay her takımın taraftarında var, sonuçta 5 parmağın 5'ide 1 değil derler.. Herkes takımının sürekli galip gelmesini her sene şampiyon olmasını her sene daha fazlasını yapmsını istiyor..

Önemli olan en kötü zamanında bile o takımın yanında olmak, oyunculara moral vermektir.

Hoş, bu dediğimi ben bile yapamazken buraya yazmam ne kadar ironi orası ayrı..

1|0
    0|0
  • Bunu yapan tek Galatasaray taraftarımı. ? GEçen sene aykut'a yaptıklarını unuttuldu galiba fenerlilerin. ? Neyse diceğim o ki onlar taraftar değil sahadandan iddaa oynayanlar.

Galatasaray taraftaraı hem iyi gün hemde kötü günde yanındadır.Şu an Galatasaray'a oynanan oyna sende ortak olmamalısın diğer taraftarlar gibi.Fatih terim gittikten sonra taraftarların böyle yapması normal değilmi.? Galatasaray camiasına kendisini adamış birinin böyle göndermesini taraftar hazmedemiyor buda böyle bir tepki doğuruyor.Diceğim o ki fatih terim'e yapılanlardan sonra dikkat ettiysen takımda saldı kendini kimse oynamıyor anlıcağın fatih terim'i seven bir takım saygı vardı şimdi o bütünlük yok çünkü disiplin yok. Mancininin yönettiği hiçbir takımda disiplin olmadı zaten hep kavgalarla dolu bir antrenör.

1|0
    1|0
    • Ben burada taraftarımızı hala yere göğe sığdıramam öve öve bitiremem ben belli bir gruptan bahsediyorum sonuçta Terim gittikten sonra da bir yere kadar normal,o artık yok yeni biri var yani bilmiyorum bence taraftar tepkisini elbet belli etmeli oyuncular adına bir yönden onlar da baskı hissetmeli ama bazıları abartıyor

• Takımını satmayacak vefalı oyuncular var bence

• Satmakla alakası yok.Fatih terimi satan bir yönetimi futbolcular niye satmasın kii.

• bu yüzden diyoruz ki Sevinmek için sevmedik,az kupa çok bağlılık

1|0
    0|0
  • 10 numara 5 yıldız. Ben söyleyince inanmıyorlar panpa ; gs içinde çok dönek taraftar var. Eskiden fenerden beşiktaştan trabzon spordan dönen iyi gün taraftarı her ne hikmetse gs de toplandı. Biz rahatız öyle sorunlarımız yok 3. de olsak mutluyuz ama onlar ne bekliyor neyin kafasındalar bilmiyorum. Bu taraftar gurubu yuzunden Fatih Terim harcandı diye düşnüyorum. İşiniz zor. Sizin gibi gerçek taraftar kadar cok dönek taraftar var galatasarayda aynende dedıgın gıbıler.

1|0
    1|0
    • Ya ben taraftarımızı küçümsemiyorum ki hala yere göğe sığdıramam tamam takıma tepki gösterdiler bir yönden baskı hissetmeliydi takım kötü gidiyorduk sonuçta,Terim gidince celallendikte bir yere kadar artık,başkası var şu an camiada biraz ona da saygı göstermek lazım zaten Ali Sami Yen taraftarı da yıkılalı çok oldu eski günleri mumla arıyorum

• Sen ne demeye çalışıyorsun ben Sami Yen yıkılınca taraftar ruhu da yıkıldı diyorum bu kadar basit

• bence taraftarın kımyası gs de uefa kupasından sonra bozuldu. stadla pek ılgısı yok karşıklıgı yaratan ıyı gun dostu taraftarlar gs yı her yıl uefa kupasını alacak sandılar lıgı ekarte edecek fb bjk de ts gıbı gerıde kalacak ınancına kapıldılar. şımdı fb nın ıyı olmasına tahammul edemıyorlar bız nıye o zaman fb yı bıraktık zıhnıyetı var. benım dusuncem bu

• Küfür olayına katılmıyorum elbette ama bu takımlar digiturk'e para verip izlenmeyide haketmiyor bence. Bir fenerbahçeli olarak her yıl milyon dolarlar verip takım yapıldığını görüyorum sonuc ? Gereksiz masraf bence taraftarın parasını sömürüp dağıtıyorlar.

1|1
    0|0
  • onları boş ver renktaş ama onlar daha çok febenin taraftar guruplarına giriyor Rüştüyü dövdüler volkana jole attılar hala başka takımın taraftarına laf söylüyorlar en kötü gün bugünse bugünde Galatasaray bizim için lig tv alırım eve her yıl bütün maçları izlerim ama Galatasaray kötüde oynasa o maç 90 dk dünyay ile ilişkim kesilir ama sen yinede o bahs ettiğin taraftarlarada kızma onlarda Galatasaray yüzünden başarıya herzaman kazanmaya alıştı diğerleri gibi ağlamaya değil

1|0
    0|0
  • Benim çevremdeki Galatasaraylı tanıdıklarda böyle her hafta bizim eve maç izlemeye gelirlerdi Fenerbahçe maçından sonra daha da Galatasaray maçını izlemem dediler harbiden izlemiyorlar bazen muhabbetini açıyorum başlıyorlar Galatasaray'a sövmeye :) Ünide'ki ev arkadaşlarımda böyleydi Galatasaray kötü gidince maçını izlemezlerdi bile odaya çekilirlerdi Galatasaray iyi gitmeye başlayınca havalarından geçilmedi iyi gün taraftarı diyince kızıyorlardı :)

1|0
    0|0
  • bence çok yanlış

1|0
    0|0
  • vay çipler

1|0
    0|0
  • Gerçek taraftar böyle olmaz

1|0
    0|0
  • ben bazen takıma değilde sinir haliyle oyuncuya küfür ederim ve gayet normal gelir bana.

1|0
    0|0
  • Onlara taraftar bile demem. Galatasaray ımı en kötü sezonda bile kalpten severek formam üzerimde taze umutlarla destekledim, hepsinin canı sağolsun. Yanlış yapanlarda ne Galatasaray ne futbolcular ne de teknik ekip. Bişey denecekse yönetime denmeli..

1|0
    0|0
  • Onlar her yerde

1|0
    0|0
  • GALATASARAY EŞİTTİR TÜRKİYE Bu gece bir tarih daha yazılıcak çok doğru söylemişsin hemen 2 kötü sonuçta takımının yanında olmayan taraftara gerek yok

1|0
    0|0
  • ahmet batmanın dediği gibi G*T diyorum ben ordaki yıldız sansr değil o kişinin yıldızlıg*tolduğunu anlatyo

1|0
    0|0
  • haklısın.. ama bunlardan her yerde var sadece bizde değil. türk taraftarların %90 böyle. belki daha fazlası..

1|0
    0|0
  • öyle kardeşim biz sıkı taraftarız

1|0
    1|0
  • kötü günde yanındayız marşı söyleyip kötü günde küfredeni hic anlamadım anlamakda istemem gercek taraftar eleştirebilir ama küfretmez yuhalamaz bu taraftarlık deyil holiganizim

1|0
    1|0
  • Formanın hakkını veren alkışlanır, hakkını veremeyen protestodan nasibini alır.

Herkes gider Beşiktaş kalır. :D

1|0
    1|1
  • galatasaraylı derim

2|0
    0|0
  • tıpkı Gs Taraftarı gıbı :DDD

1|0
    1|0
  • ha takım tutmuşsun ha aşık olmussun işte gercek taraftar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şaşılacak bir şey yok sanki genel olarak yenildiğiniz maçta stadı terkeden bir taraftarınız var :)

0|1
    1|0
    • Bana beyaz tv ve telegol haberleriyle gelen bir kişiye cevap verme tereddütütünde bile bulunmadan engellenmeyi hak ettin derim,o zamanlar teşvik priminin serbest olduğu bile kaynaklarda belli o devrin kurallarını iyi öğren de gel,ha bir de Adnan Polat o dönemi nereden bilecek adam o zamanlar mı yönetti de takımı o dönem için böyle bir ithamda bulunayım desin? Allahtan Adnan Polat dönemi de parlak bir dönem değildi bizim için,sen adam akıllı taraftarsan telegol ve beyaz tvden uzak durman

• Gerektiğini ve normal gündemdeki medyaya daha inanamazken bu haberlerle kalmamak gerektiğini bilirsin bence ama neyse sen beyaz tvye telegole devam

• Galatasaray taraftarları gökdeki yıldızlara benzer. Karanlık çökünce ilk önce onlar parlar.

1|0
    0|1
  • İyi ki Fenerbahçeliyim :)

1|1
    2|4
    • siz fenerin facebook resmı sayfasını hic ziyaret etmiyorsunuz sanırım (: gidin her yenılgıde yazılan yorumları takımı yenıldı diye stad yakan tek takım fenerbahce 2 kez yaktınız stadınızı (:

• Hop hop ağır ol bakalım biz öyle bir şey yaşasak takımımızın ölümüne arkasında oluruz ama gerek yok zaten öyle bir şey yapacak kadar şeref yoksunu bir takım değiliz Allah'a şükür

• soran arkadaşa cevap verme gereği hissettim bir kaç video şeyapıp gitcem soran arkadaşta lütfen kendi geçmişini iyi araştırsın

link

link

bir başkanın üstü kapalı itirafı :)

link

teşvik primi aldık bir futbolcunun itirafı :)

• günahım kadar sevmem şu gsyi

0|1
    2|4
Yükleniyor...