İnternetten tanışıp gerçek hayatta görüştüğünüz biri olduysa onu ilk gördüğünüz an ne düşündünüz?

İnternetten tanışıp gerçek hayatta görüştüğünüz biri olduysa onu ilk gördüğünüz an ne düşündünüz ne hissettiniz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm o sanal konuşmalar mesqjlaşmalar kafanda oluşan karakter cuk diye onun üstüne oturuyor ve kırk yıldır tanıyormuş gibi oluyorsun..farklı bir duygu hem tanıyor hem tanımıyorsun. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1-2 yıl öncesine kadar görüştüklerim oluyordu

Kısa ve öz; İnternette konuştuğunuz kişiler hakkında

-Fiziken

-Ses tonuna dair

-Duruş ve yürüyüşü

-Konuşma tarzı

vs vs kafanızda bir model kurgulamayın. Asla o model çıkmayacak karşınıza. Çünkü genelde böyle yapılır ve hayal kırıklığı hat safhaya ulaşır. Beklentiler minimum düzeye çekilmeli.

cut.

1|1
    0|0
  • rus kız bulan arkadaşımın netten 1 yıl sonra rusyaya gidince söylediği söz aklıma geldi :D bula bula en kötüsünü bulmuşumlan

1|0
    0|0
  • Düşündüğümden daha iyi biri olduğunu gördüm

0|0
    0|0
  • hiç kimse olmadı... ancak tanışmayı isteyeceğim bir kişi oldu... o kişide profilimdeki hanımefendi... sanırım bu isteğim gerçekleşmeyecek... buada ki hesabını bana kızarak kapatıp gitti... artık ks ye girme isteğim bile kalmadı... arasıra belki gelmiştir ümidiyle giriyorum ama yok...

0|0
    0|0
  • gorusmedim eger goruseceksemde illaki biseyler hissettigim biri olur zaten nette tanisip disarda gorusen kimsenin masum olduguna inanmiyorm

0|0
    0|0
  • vaybe dedim nerden nereye geldik

0|0
    0|0
  • zaten hep öyle oluyo en son dün oldu çok iyi olanlar çıkıyo ki zaten kötü olana nadir rastladım

0|0
    0|0
  • Buluştuğum kıza fake demiştim :)) hiç yüksek bir beklentim olmadı beklentisi yükseklere de gülüyorum

0|0
    0|0
  • yok karşılaşmadım:))

0|0
    0|0
  • Fake yemem onun için caps lazım :D

0|0
    0|0
  • ata bak dedim içimden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uzun süre konuşmuştuk hoşlanmıştım karakteride iyiydi

gördüm aşık oldum ama anlaşamadık Döşünün kılları yokmuş

0|1
    0|0
  • Kuzenim nette biriyle tanismisti uzun zaman telefonda konustu bulusma günü bende gittim cocugu görünce nasil kactigimizi hatirlamak istemiyorum :)))

1-2 kisi disinda hep hayal kirikligi yasadim o yüzden artik nette yüzünü görmedigim kisileri hayat etmiyorum ;)

0|0
    0|0
  • böle bişey imkansz

0|0
    0|0
  • neyseki tipi iyiymiş oh.

0|0
    0|0
  • hayal kırıklığı oldu genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...