Günlük apartların kontrolü hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Günlük kıralanan apartlarda parayı veriyordun kontrat ımzalıyordun o kadar. Baska işlem yok.Özel mülkiyet sonuçta.

Apartlarda artık pansiyon otel gibi kayıt yapılacak reşit olup olmama durumu kimle kaldığın vs her turlu kişisel bilgiler emniyete gıdıcek. Bunun amacı fuhuş ve yasa dışı işlerin önüne gecılmesıymıs. Bence saçma yapacak olan her turlu yapıyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin namusunun derdi hükümeti germiş anlaşılan.

Kukuyu pipiyi kestirelimde onlarda kurtulsun bizde kurtulalım bu nedir .

0|0
    0|0
    • o apartmanlarda oturan başka ailelerde oluyor ve yukarıdaki kata sürekli birilerin girip çıkması daha doğrusu apartmana sürekli yabancıların girip çıkması hoş bir durum değil . Bu yüzden o apartmana kimlerin girdiği belli olması iyi bir şey.

• Emlakcılar bu işi yapıyosa dediğin gibi olmuyo tek bina onundur genelde ve orayı komple apart için kullanır.

Erkekler Ne Diyor 6

• Öylede Şimdi Kızlı Erkekli Yasak İlişki Olayları Varya Onda ve Arananlar ve Kaçaksan diyede Kayıt Tutarlar

0|0
    0|0
  • Sadece tutan kiraliyan kisinin resit olmasi gerek, kimle kac kisi kalacagini sormazlar, soran olursada "bunlardan sizene bu sorulara cevap vercek olduktan sonra otele giderdim" de ;) ama sormazlar kim kac kisi vs diye

0|0
    0|0
  • Oturduğum evin kirasını , faturalarını ben vericem fakat evde ne yapacağıma devlet karışacak ? yok öyle şey..

0|0
    0|0
  • O zaman erkek arkadaşı ile giden kızlara vesika çıkartır bunlar gidişat bu yönde

0|0
    0|0
  • ... pislikleri.Milletin uçkuruğunada karışmaya başladılar artık.

0|0
    0|0
  • Sevişmemiz engellenemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tayyip'in canı sıkılıyor, belli.

2 joypad alıp gelsin de bize, eline vereyim.

0|1
    0|0
  • en aza indirmek amaç amaolmasa da olurdu.

0|0
    0|0
  • benim işim yok öyle yerlerrde zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...