Sevgilinizin en yakın arkadaşı karşı cins olsa ?

Kıskanır mısınız ?

Mesela günlr öncesinden o yakın arkadaşıyla buluşma kararı almış olsa ve aynı günde siz bulşmak isteseniz . size " üzgünüm hayatım arkadaşıma söz verdim günler öncesinden ayarladık buluşma gününü gelemem buluşmaya " dese tepkiniz ne olur ? :)

saygılar...

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• birincisi sevgilimin bana ait adamın en yakın arkadaşı kız ve ben buna gözümü yummuşum

ikincisi de ben buluşmak isticem o arkadaşını tercih edicek hem de bu kişi bayan ve ben sap gibi kalıcam

daha fazla devam edemicem bacı byenime kan sıçradı şuan düşününce bile bir kolonya sık elime koluma da kendime geleyim :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• öyle diyen dilini boğazına düğümlerim

1|0
    0|0
  • onu erteleyecek.

1|0
    0|0
  • aynı şeyi sen kaldırabilirsen neden olmasın

1|0
    0|0
  • ben dogal karsilarim ve mumkunse bende katilmak isterim aralarina.

eger ben bir kiz arkadasimla bulussam ve sevgilim ayni sekilde bulsmak istese onuda bulusacagimiz yere davet ederdim :))

biraz kendimize ve karsimizdakine saygili olalim arkadaslar

1|0
    0|0
  • kıskanırım tabi ki =)

1|0
    0|0
  • mikerim o sevgiliyi

1|0
    0|0
  • benim yaptığım iş yanımdaki kız arkadaşım sevgilimi istemiyor diye ayrıldım bunun gibi mesela olabiliyor osevgiliye bağlı aslında aranızdaki sevgi bağına

1|0
    0|0
  • Bağırsaklarıyla boğarım onu !

1|0
    0|0
  • arkadaşının nasıl bir tip olduğuna bağlı bu. gerçekten arkadaşmı yoksa çizgiyi geçme olasılığıda var mı? her iki durumda da 'eşlik' etmek en iyisi :)

1|0
    0|0
  • hahaha gulerım sınırden

sonrada tabı guzelım sen bulus der telefonu kapatrım onun numarasınıda engellerım :)

1|0
    0|0
  • onu madam yaparım

1|0
    0|0
  • sıcak dayağım var. yer misin?

1|0
    0|0
  • Dürüstçe ? O arkadaşının beynini patlatabilirim.Kıskanmam pek.

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey olamaz.Öncesi beni ilgilendirmez ama sevgili olduktan sonra yakın erkek arkadaş kabul edilemez.

1|0
    0|0
  • vallaha ben başkentliyim bu tarz durumlar biraz bana ters öyle erkek kanka olayı falan veya bu çocuk benim kardeşim gibi arada hep bir sınır olacak arkadaş . Ben ne kardeşler gördüm ,kardeşi sevgilisinden ayrılır ayrılmaz akbaba olan.

1|0
    0|0
  • o saatten sora tepki bile vermem ..

1|0
    0|0
  • Öyle bir yavşaklık olamaz

1|0
    0|0
  • o anki sinirle biterdi heralde

1|0
    0|0
  • Kıskanmam diyen genişin alnını karışlarım kadam.

1|0
    0|0
  • onu demesine gerek yok ya o ya ben diyecek kadar kıskancım

cayırt

1|0
    0|0
  • nick foto uyumu

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vardı öyle bitane ayar olmamak elde değil ama belli etmez hiç yansıtmazdım hatasını görmedim çok şükür ne kızdan ne sevgilimden

1|0
    0|0
  • Ayrılırım. Karşı cins arkadaşı olamaz

1|0
    0|0
  • kıskanırım

1|0
    0|0
  • KISKANÇLIKTAN PATLARIM, net.:)

1|0
    0|0
  • çok büyük bir kavganın başlangıcı olur

1|0
    0|0
  • o istediğindede ben bulusmam..

1|0
    0|0
  • Olmaz, benim lan o !

Vermem başka kıza.

1|0
    0|0
  • bir kadınla bir erkek hiçbir zaman yakın arkadaş olamazlar sevgilim benim yerime o kızı tercih ederse keyfi bilir o ilişkide orda biter kıskanmakmı ? Evet kıskanırım kankalrya ona sarılır el kol şakalrı falan hiç hoş değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...