Kadının Kocasını Aldatmasına Şahit Oldum

evet arkadaşlar 10 saatlik bir otobüs yolculuğunda oldu olay. önümde gayet mutlu genç bir çift oturuyodu 3-4 yaşlarında kız çocukları vardı. yolculuğun ilerleyen saatlerinde otobüsün yarısı boş olduğundan baba ve kızı yan tarafa geçip tv izlemeye başladılar kadın önümde yalnız oturuyodu

kadın elinde telefonla bişeyler yazıp ikide bir kocasına bakıyodu yan yan. o bakışlardan bişeyler gizlediğini anladım ve koltuğun arasından elindeki telefonu dikizlemeye başladım

kadın çatır çatır sevgilisiyle mesajlaşıyodu. "seni şöyle özledim ne zaman buluşucaz" "seni şöyle yapıcam" "seni şöyle yiyip yutucam" tarzı erotik aşk mesajlaşmaları geçiyodu aralarında. o an resmen tansiyonum düştü midem bulandı kadınlardan tiksindim. kocasının duruşundan hareketlerinden gayet temiz kalpli iyi bir eş olduğu anlaşılıyodu

gayet mutlu mesut bir ailesi olan ufacık kızı olan bir kadın neden bu kötülüğü yapar kocasına kızına kendine?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunun herhangi bir karaktersizlik vs olduğunu düşünmüyorum. Siz romantikler tanrıya ve hatta tanrının sizi ruh eşinizle beraber yaratıığı masallarına da inanmayı seviyorsunuz. Ancak bunlar sadece "büyüklere masallar" . Biliyorum inandığınız dogmalar uğruna sizin gibi olmayanlara her türlü hakareti edersiniz. Gördüğün kadının yaptıklarında yanlış birşey yok. Doğal olan hiçbir şey yanlış olamaz çünkü. Aşık olmuş olabiilir. Belki aşık bile olmamıştır yalnızca " çok iyi kalpli bir eş" dediğin adamın ona sunamadığı cinsel tatmini başkasına bulmuştur.

0|0
    1|1
    • ruh eşiyle birlikte yaratılmakla falan ne alaksı var ergen. anlaşamıyosan boşanırsın ihanet insanlık onuruna yakışmayan karaktersizce bir davranıştır. sen küçükken anneni 40 kişinin kucağına görmüşsün bilinçaltın bunu doğru olarak kabul etmiş ama dünyanın tüm ülkelerinde buna o*lu-karaktersizlik-ihanet vs denir. şimdi git ve başka sorularda dikkat çekmeye çalış hadi bakıyım ;)

• Annemle ilgili varsayımda bulunman ve seksi kendi başına " aşağılayıcı birşey " olarak görmen zaten senin hakkında yeterli bilgileri veriyor bana :) Senin gibi bir ahlak anlayışına sahip ilkel primatla tartışmayı reddediyorum.

• bana ahlak anlayışı diyene bak hahaha tam bir ergensin cidden :D insan omurgasız olur da senin gibi hem omurgasız hem beyinsizi ilk defa gördüm :)) hadi ikile kendi çapındakilerle sidik yarıştır hadi :))

Kızlar Ne Diyor 4

• bende tanık oldum bu tür şeylere insan oğlunun karaktersizliğinden malesef

1|0
    1|0
  • bozuksa her türlü her şeyi yapar. karaktersız kişiliksiz olanlar çok kardeşşş

1|0
    1|0
  • aynısını bende anneme sordum niye yaptın diye :) sebebi aşkmış bilemicm artık

1|0
    1|0
  • eminim kadın güzel kendine güvenen birisi kocasıda saf temiz kalpli hiçbişeyden süphelenmeyen bir tip koca çok seviyor kadın pek göstermio benim de böyle bir çift tanıdıgım var da kadın aldatıo nefret ediyorum salak kendini bişi sanıo resmen ...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de şahit oldum.Sadece kadınlardan değil, hayattan da soğutuyor bu.

0|0
    1|0
Yükleniyor...