Mükemmel kadın tarifi bu mudur ?

yardım arkadaşlar evlenemiyorum bu yüzden. ağa kadın dediğin her gün sen işten geldiğinde düşünü almış mış gibi kokup seni öperek karşilycak sen ellerini yıkayıp üstünü değişirken o hemen sofrayı hazırlycak ama yemek derken kimse yanlış anlamasın sanat yapıcak döktürecek yemeğin ardından hemen tatlı eğer yoksa kahveni getirecek sonra tv karşısında kucağına uzanıp meyveyi soyup elleriyle yedirecek her sabah öperek yalayarak uyandıracak, dusta sırtını keseliyecek ayağının altına terlikleri vericek öyle götüne pijamayı çekip yatmayacak uyurken sımsıkı sarılacak üstünde yatacak. fizik mi ? eti bütü dolgun ama fiziği mükemmel yuvarlak hatli yüzü güzel mümkünse sarısingüneş tenli olacak.. arkadaşlar böyle bir kız arkadaşım vardı daha doğrusu kadın 27 yasındaydı ama ayrıldık tabi yaşandı ve bitti. ve ben bunun yüzünden evlenemiyorum napiçam ?

Güncellemeler:
erkek ne yapacak diye soranlar var erkek calısacak. benim bu mükemmel kadın tarifim ev kadınları için onlar böyle olursa kocasını maymun eder ama sizin gibi köle miyiz diyen kezbanlar aldatılmaya mahkmusunuz ahahahahahah
kadınlar böyle davranın kocanız ya da sevgiliniz agzınızın içine bakar tükürsede yutsam diye maymun olur aşık olur size haberiniz olsun

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• tabi kadın dediğin insan değil

hasta olmaz, mutsuz olmaz, moralinin bozuk olduğu gün olmaz

işi gücü olmaz

onun tek yaşam amacı ve görevi

tüm hayatı kocasını mutlu etmek

yemek yapmak, hep güzel olmak

çocuk doğurmak büyütmek bu sürede yıpranmamak evle çocukla her şeyle ve kocasıyla ilgilenmek vs. vs. değil mi

beklentilerini bu kadar uç şekilde yüksek tutmaya devam ettikçe

ne doğru dürüst ilişkin olur ne evliliğin

bir süre sonra bayar, yorar katlanılmaz olur

------

adam dediğinde bunları istiyorsa

odun olmayacak, eve gelince o öpücü o sıcaklığı istiyorsa aynı şekilde saygılı ve sıcak olacak

kapıdan girince nasılsın diyecek direk yemekte ne var değil

emeğine saygı gösterecek,

gerektiğinde dinleyecek, şefkat gösterecek

karısının güzel ve bakımlı olmasını bekleyip göbeğini büyütmeyecek

öyle akşama kadar milletin ağız kokusunu çektim

yok eşek gibi çalıştım

bu eve para getiriyorum tabi ki bu isteklerim normal deyip

öküzlük ediyorsa hiç bir kadın ona uzun süre katlanmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Peki sen ne verecen kadina bunlarin karsisinda? Sen es degil hizmetci ariyon ve bu kafayla daha cok evlenmeyi beklersin... Sanki kadin askeriyede hazir olda bekliyecek hemde hergun ;))) bu devirde hersey artik karsilikli arkadas dusunceni gozden gecir hayir gereknez diyorsan beklemeye devam et belki harbi vardir dedigin gibi birisi bol sans

1|0
    0|0
    • kezban kardes aldatılmaya mahkumsun ahahhahahaha

• ben yemekten sonra masaya uçak biletlerini atıyodum haftasonu kaçamakları tatilleri yapıyodum ona süpriz rezerve akşamlar ayarlıyodum mekanlarda bazı akşamlar dışarı çıkmak için, çiğköfte bile yapıyodum bazı akşamlar bu arada karadenizli olmama ragmen iyidir çiğköftelerim, sence mükemmel değil miyim ben ahhahahahhaha. herşey karşılıklı tabi aldatılmak felan fesat tohumu var sende biraz dikkat et ;) aldatılamam ben 185 boy mükemmel vücut inanılmaz yakısıklıyım doktorum

• parmaklarımdan seksilik akıyo rahat ol sen

• vay be tarife bak yaaa kadın onca şey yapacak erkek bunun karşılığında sadece ve sadece çalışıyor olması yeterli öyle miiii... yok öyle yağmaaa.

1|0
    0|0
    • yeterli evet! kadın napmalı anlatsana biraz aydınlanalım

• konuyu saptırma ben vermezse bılmem ne etmezse diye bışey demedım. cümlelerimi düzgün oku iyi anla . başka taraflara kendi istediğin yönlere çekme

• anlamıyorum konu neden saptı gerçekten itibarsızlaştırmayalım başlığı bence niye tartıstıgmzı anlamıyorum öyle diyosundur haklısın kapatalım

• bence en önemli iyi seks, gerisi boş. Evde iyi cinsellik varsa, kızartmış patates da iyi gider. Terlik da kendin giyersin, kahvaltı da kendin hazırlarsın, "Mükemmel Süleyman"

0|1
    0|0
    • yanlıs düsünüyosun kadın bunları yapmazsa seks objesi olur sadece, bunları da yaparsa erkek "benim karım tükürsede onu yutsam der" ben böyle gördüm böyle biliyorum

• sayın KS üyesin burda mı benim hakkında konuşacağız? bir benim foro link atiyim bari herkes görsün

soru-cevaplarda görüşmek üzere

• bana ne canım senin fotondan a a hayret bişey 4 gülle merak uyandırdın sadece gorusuruz canım

• kaç ay bu cennet sürdü? en mükemmel kadın bunu çok uzun zaman bile yapmaz hele çalışan kadın. Ve bu da var - hep o pehpehlediyse sen de memnuniyetle kabul ediyordu ise, bir gün mutlaka bıktı bittiverdi.

1|0
    0|0
    • 1 yıl sürdü ben doktorum o çalışmıyodu olması gerektiği gibiydi. çalışan kadın bana gelmez kadın dediğin böyle olur bence maymun eder erkeği biliyo musun. ayrıldık cok kıskanctı yasandı bitti

• neyse o bizim konu değil, benim bahsettiğim bu kadar ayak banyosu sonra, tırnaklar kestikten sonra, saçlar taradıktan sonra, çay seremoniler bunu unutup başka kadına kavuşmak demek ki işe yaramıyor. Unutluyor demek ki. Az olsun öz olsun

• o adam açık ve net şerefsizmiş kırılma ama bunu ancak aptal biri yapabilir elindeki nimetin farkında değildi ama pişman olur ilerde hele bir cicim ayları bitsin

• sen bencede evlenme yanii ne bu yaa tamam kadınlar bunları yaparda senn ne yapacaksın bu durumda hep kadından bekliosun aaa

1|0
    0|0
    • çalışmak yetmiyo mu kezban

• ayne tatmin edebiliyorum her zama bu yüzden ;) ahahhahahahaha ayyyyyyy

• ayyyyy ne yaaa kızlar kullanır onu iğrençsinnn

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...