Didier Drogba sizce neden sözleşmesini uzatmıyor?

Gazete'de okuyalı çok oldu da,medya'ya da inanmak pek doğru değil gerçi.

Ama Drogbaba İstanbul'u çok sevdiğini fakat takımda işlerin yolunda gitmemesinden dolayı,yeni teklifleri değerlendirmek istediğini söylüyor,böylece ayrılık sinyallerini de ufaktan vermiş oluyor.

Umarım böyle bir şey olmaz sadece Galatasaray'ın değil ülkenin de böyle bir sporcuyu kaybetmesini istemem,Drogba takımda benim en sevdiğim en saygı duyduğum futbolcu Umut'tan sonra.

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yandaş medya son haftalarda Drogba ve Sneijder gibi dünya yıldızları karalama kampanyası başlattı ve malesef bazı taraftarlarımız bu yandaş medyanın oyununa gelip "Drogba ve Sneijder" takımı bozdu diyor bunların oyununa gelmemek lazım böyle dünya yıldızları kolay transfer edilmiyor.Drogba daha önceden yaptığı açıklamada futbolu bırakmadan Amerikada oynamak istediğini söylemişti artık bizlemi kalır yoksa ABD´mi gider ona kendisi karar verecek

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Galatasaray adına her gün tonlarca haber çıkmakta ve zaten çoğu tahmine ve reytinge dayalı haberler.

Galatasarayın şu sarsıntılı döneminden malzeme çıkarmaya çalışan medyaya pek kapılmamak gerek.

Takımda sıkıntılı bir dönem var bu görmezden gelinemez, Drogba konusu ise o kendisine kalmış bir karar... Şayet mutlu değilse de zaten kalmak istememesi en doğru karardır. Ki bendeki yeri de asla değişmeyecektir ne olursa olsun.

cut.

1|0
    0|0
  • Galatasaray'da galatasarayı çok sevdiği için mi duruyor sanıyorsunuz, bu yabancıların bi' çoğu para için geliyor. Drogbada onlardan biri ve kendi kendine " lan bende daha iş bitmemiş baksana takımı tek başıma sırtlıyorum neredeyse " diye düşünüp tekrardan Avrupa hayali kuruyor olabilir..

1|1
    0|0
  • Daha iyi bir teklif alacağını düşünüyor da olabilir bence.

1|0
    0|0
  • türkiyeden bıktı bence

1|0
    0|0
  • drogba geleceğine hemen karar verecek veyageleceğini hemen ipotek edecek birisi değil, ayrıca son zamandaki yaptıklarıyla beni baya hayal kırıklığına uğrattı. sezon sonunda konuşulsun.

1|0
    0|0
  • Drogba yaşı 35 ama hala çok iyi giderse üzülürüm ama dünyanın sonu değil ki ben gideceğini pek sanmıyorum

1|0
    0|0
  • sözleşmesinin uzatılmaması taraftarıyım. 4 ay sonra 36'yı bitirip 37 yaşına basacak. (aslında daha büyük olduğunu düşünüyorum, afrikalı futbolcuların çoğu nüfusa geç kaydediliyor) haliyle her maç 90 dakika kaldıramıyor. yerine çok iyi bir santrafor alınıp kendisine teşekkür edilmeli. zaten seneye üst düzey futbol oynayacağını sanmıyorum. ya mourinho'nun asistanı olarak chelsea'ye ya da futbolcu olarak amerika'ya gider.

1|0
    0|0
  • adam artık yaslandı rahat kalmak dınlenmek artık hedeflerı olmayan takımda rahat oynamak ıstıyor bence

1|0
    0|0
  • Medya yalan yazıyor hiç inanma onları eğer böyle bir şey olsaydı Drogba kendi açıklamasını böyle gazeten gazeteye yapmazdı Televizyonun karşısına çıkar söylerdi.

1|0
    0|0
  • futbolu ve futbolcuları takip etmiyorsunuz drogba ilk geldiğnde amerikada futbolu bırakacağını ve oraya yerleşeceğini söyledi. yani durumun galatasarayla bir ilgisi yok amarikaya gidecek

1|0
    0|0
  • para para para diye bişey var

1|1
    0|0
  • drogba bir dünya markası yeni teklifleri değerlendiriyor son bir transfer ile para kırmayı düşünüyor...

1|0
    0|0
  • Bence Gerçekten yaşlandığını hissettiği için son maçlarda performansı çok düşük bu sezondan sonra emekli olur düşüncem bu yönde

1|0
    0|0
  • hayatın tadını cıkarmak iastiyor son baharında bence keşke uzatsa izlemekden zevk aldığım 2 3 futbolcudan biri

1|0
    0|0
  • Amerikada oynamak istiyor diye biliyordum

1|0
    0|0
  • sen gerçekten bayan mısın?

1|0
    0|0
  • Bence drogba snider gitmeli ve daha savaşçı adamlar alınmalıdır

1|0
    0|0
  • GS yönetiminin sorunu, ben gs liyim ama oyunculara bu kadar prim vere vere takım ruhu kalmadı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yolu açık olsun giderse gitsin hayırlısı olsun uzatmasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...