Ayrıldıgınız sevgılınızle yenıden barısmak ıyımı kotumu sizce kalp kırıklıkları unutulabilir mi ?

Ayrıldıgınız sevgilınızle yenıden barısmak iyimı kotumu sizce kalp kırıklıkları unutulabilir mi ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl ayrıldığınıza bağlı

birazda sevginize

herşeyden çok seviyorsan herşeyi unutur affedersin

mesele ben

eski eşimi boşandıktan sonra

ailesinin izni olmadığı halde

evli bir adamla kaçıp gittiği halde

şerefsiz zorba biriyle dost hayatı yaşadığı halde

üstelik bir de cocuk yaptığı halde

onu affettim ona bir şans verdim

tekrar evlenme teklifi ettin

çünkü onu çok seviyordum...

ama değmeyeceğini öğrendim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ne kadar kırık çıkık var ona baglı

1|0
    0|0
  • kötü kötü..

0|0
    0|0
  • Barışmak iyidir. Ama kalp kırığı geçer mi, o yapılan hataya bağlı. geçmezse arkadaş olursunuz.

0|0
    0|0
  • ilişki bitmişse ve sonrasında başka kişilerde varsa hayatta o iş olmaz canım. en fazla bir iki defa sevişir sonra yine ayrılırsınız. şu veciz sözü sakın unutma derim bu konularda 'exden next olmaz' :)

0|0
    0|0
  • Gercekten seviyosan ve karsındaki iyi biriyse barısmak iyidir eğer onu cok seviyosan gecmis unutulur zaten

0|0
    0|0
  • Unutulabilir de aynı hataları yapmayacagınıza karar verdikten sonra barışın bence

0|0
    0|0
  • kız güzelse unuturum :D

0|0
    0|0
  • unutulmaz ve kısa sürede sogursunuz bosver

0|0
    0|0
  • Neden ayrıldınız birbirinize neler söylediniz? Bence unutulabilir ama duruma göre

0|0
    0|0
  • kesinlikle kabul etmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaptığın o bir hata asla unutulmaz.Hep başına kakılır, boşuna çabalamayın bence ikinize de yazık.Denemişsiniz olmamış.

0|0
    0|0
  • unutulmaz tabi ama seviyosan barışırsın herşeyi unutmaya çalışırsın. eskisi gibi olacağınıza inanmazsan herşey daha kötü olur yani kişinin isteklerine göre hem iyi hemde kötü yönleri olabiliyo

0|0
    0|0
  • Aldatma hariç herşeyin bir çözümü olabilir arkadaşım.Ama sana yaptığı sadakatsizliği asla affetme. Sevseydi yapamazdı. inan buna

0|0
    0|0
  • hala birbirlerini seviyorlarsa olabilir

0|0
    0|0
  • Kalp kırma nedenine bağlı tabiki

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • unutmazsın belki daha kötü olur