Tadını hiç unutmadığınız bir şey var mı?

bugün anneannemin kuarabiyelerini hatırladım. büyük yuvarlak kurabiyeler üzerlerini de yumarta sarısı sürerdi. her bayram yapardı o kurabiyelerden ve her bayramda da aynı tatta olurlardı. benim çocukluğumdan aklımda kalan bu. kokular için de geçerli aynı şey. çocukluğunuzdan aklınızda kalmış tatlar kokular neler?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• AŞK...

1|0
    0|0
    • Aşkın tadı hiç unutulmuyor.Hele de karşındaki bunu iyi bilirse.Teşşekkür ederim zirveye taşıdığın için.

Erkekler Ne Diyor 14

• kayısılı cino ları unutamıyorum

1|0
    1|0
  • Beyaz bi surup vardi hasta olunc annem zorla icirirdi bide seffaf renkte olan kalmis aklimda :)

1|0
    0|0
  • kendimi bildiğimden beri annneannemin cantasından cıkarıp verdiği şekerleri hiç unutamıyorum şu an uzakta fakat her gittiğimde cantasından cıkartıp herzaman oldugu gibi şeker verir.unutamam anneannemi ve şekerlerini :)

1|0
    0|0
  • Anne yemekleri...İlk günkü gibidir hepsi.

0|0
    0|0
  • ehehehe kem küm ve şeyyyy ...

1|0
    0|0
  • Kalorifer kazanındaki koku hiç unutmadım karanlıkta kaybolmuştum bodrumda lambayı ararken :D

1|0
    0|0
  • yumiyum

0|0
    0|0
  • tadını unutamadığım çok şey var :) annemin yaptığı tüm yemekler en başta. ama özellikle dolması, tavuklu mantar sotesi ve pilavı. bide böreği harika yapıyo ya herşeyi harika yapıyo sanırım karnım acıktı :)))

0|0
    0|0
  • Sürüsü ile var hatta bu sadece çocukluğumdan kalan bir şey değil.Güzel yemeği kolay kolay hiçbirşeye tercih etmem.

0|0
    0|0
  • islim kebabı

0|0
    0|0
  • anneannemin yaptığı sütlü mama

0|0
    0|0
  • Kucukken dedemın aldıgı beyaz bı seker hıc unutmadım

0|0
    0|0
  • Yıllar önce çalıştığım bir restoran da ustamın yaptığı pilavın tadını hiç unutamam, hatta annem bir kere o tadı tutturdu ve koca tencerenin hepsinintek başıma yedim :)

0|0
    0|0
    • gizli bi anlaşma yapalım gel kendini açık et ben de sana pilav yapayım olur mu ?çok ii pilav yaparım.

• Nasıl yaptığını tarif et bakayım, tarifi öncelikle tutmalı ki, tadının da tutma ihtimali olsun :)

• tüp çokokrem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaşım büüyük olmasına ragmen yedigim bebe bisküvileri :)

1|0
    0|0
  • Un kurabiyesi.

0|0
    0|0
  • anneannemin nişastalı kurabiyeleri hmmmmm :)

0|0
    0|0
  • :(( organik domates, çilek, mandalina... :((( orjinal sebze ve meyveleri özledim :(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...