Kadınlar sevgilisine ya da eşine süslenmiyor peki yabancılar için neden süsleniyor?

kadınlar evde eşi için süslenmiyor ya da sevgilisi için süslenmiyor çingene gibim takılıyor çarşı pazara çıktı mı wuuvvvv bakıyon prenses oldu manken oldu neden öyle oluyor neden yabancılar için süsleniyorsunuz?

• Millete kendisini göstericek....
    21% (4)26% (5)24% (9)Oy Ver
  • Çarşı pazar gezinip reklam yapıcak...
    16% (3)5% (1)11% (4)Oy Ver
  • Kadın milletini anlamak çok güç...
    32% (6)37% (7)34% (13)Oy Ver
  • Eşi ve sevgilisi için süslenmek zor geliyor...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kocasının tapusu elinde süslense nolucak süslenmese nolucak...
    31% (6)32% (6)31% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Salihin karısı paspalın teki adam bıkmıştır bundan salihi ayartalım kolay lokma olur bizim için diye sağ solda konuşan dul karılardan kocamı sevgilimi sakınmak için süslenirim ; off karısı taş bize bakmaz dedirtirim yanaşamazlar partnerciğime..

0|0
    0|0
  • bu konuda haklisin gercekten ama ilk once kendin icin susleneceksin madem suslusun herzaman olsana degilmi

0|1
    0|0
  • yohsam rengeyigi mi oluyosun ?

0|0
    0|0
  • Nereden biliyorsun?

0|0
    0|0
  • Dozu vardır tabiki :) Erkekler seçtikleri kadınla kalitelerini belirlerler. :) Biz sizin yanınıza yakışmak için süsleniyoruz. :) Dışarıda 'aaa şunun eşine bak çok çirkin diyip size laf gelmesin diye :P

0|0
    0|0
    • biraz kendine güven ve erkek arkadaşın senin yanına yakışmaya çalışsın..

• Bunun güvenle alakası yok. Güzel olanda makyaj yapıp süsleniyor. Çirkin olanda sonuç olarak güzelin sınırı yok hep bir üstü var

• Haklısın Armi çok haklısın

0|0
    0|0
  • Evlenince kocam için 7/24 kokoş olmayı planlıyorum.

Geceleri bile bigudilerle durmazsan neyim.

0|1
    0|0
  • Çok süslenmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmasak kezban dersiniz ama

0|0
    0|0
  • Adi armiğ.

Prenses lafını tek bana diyordun sanıyordum.

Pis :P

Ahah.

Şaka bi' yana, kendim için süsleniyorum.

Herifim her halimi biliyor zaten.

0|0
    3|4
    • papicim bu sessiz gidişinin nedenini sorabilir miyim?

• kötü bir sözüm mü dokundu bir yanlışım mı oldu bir şey bulamıyorum aklıma bir şey gelmiyor mutlaka her gidişin nedenleri olur derinlerde bir yerlerde hiç bilmediğin nedenler güvendiğim dağlara kar yağdı?

• Burda konuşmayı sevmiyorum, bi' nedeni yok.

Ekleyim seni, bi' dakika.

• ben süsleniyorum çok da begeniyor esim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Armican tabi ki E dedim. :)) Türk kızları evlendiğinde nasılsa unumu elemiş eleğimi asmışım birini kapaklamışım daha ne kendime bakıp makyaj vs yapacağım diyor. İmza atınca her şey bitti sanıyorlar ama sende biliyorsun ki yabancı kızlar asla evlenmiş olsa bile bakımlarını geri plana atmazlar. Çünkü onlar biliyor ki kendilerine bakıp güzel olmazlarsa kocaları başka kadınlara giderler ve kabahat kendilerinde olur. Türk kızı bunları yapmaz bir de koca başkasına gidince ben sana kendimi verdim yok hayatımı verdim yok çocuk verdim yok saçımı süpürge ettim yok yemek temizlik yaptım diye basit başa kakmalarda bulunurlar. Yapacak bir şey yok :)))

0|0
    2|0
  • Kocasına kapak attığı için onun artık bir önemi yok. Türk kadını doyumsuzdur 10 tane koca versen yine ister yine ister.Kazandığın aylığı komple karına versen yine para ister yine para ister. Buradan Türk bekar gençlerine sesleniyorum."AKLI" olan varsa Türk hanımlarla evlenmesin.

1|1
    2|0
  • takılsınlar işte kime ne :/

0|0
    0|0
  • ne yazıkki kadın kocasından başkaları için de süslenir olmuş ve ne garitir ki koca da bunu seyreder olmuş"pir mevlana"

0|1
    0|0
  • Kadınlar, başka kadınlar için süslenir. Yani onlar kıyasıya bir yarıştadır. Bu bazen rakibine karşı süslenip onu geçip senin gözünün ona kaymaması içindir... :))

1|0
    0|0
  • Kadın milletini anlamak çok güç...

Kocasının tapusu elinde süslense nolucak süslenmese nolucak...

0|0
    0|0
  • kızlar aslında bizim için değil hemcinsleri için süsleniyorlar kardeşim altta kalmamak için ezilmemek için

0|1
    0|0
  • ya bir kız başka bir kız yüzünden neden süslenir. ? bir kadını kocası beğensin yeter.. lezbiyenmi lan bunlar birbiri için süsleniyor.:D

0|0
    0|0
  • yabancılar için değil de, yapılan araştırmalara göre kadınların çoğu diğer kızların ışığını söndürmek için güzel giyinirler. Ama yine de tavsiye etmem. Sonuçta kendi ışığı ön plana çıktı mı, tüm erkekler ona bakacak. Sonra da olan kocasına olacak...

0|0
    0|0
  • Kadınlar başka kadınlar için süslenirler. Birbirlerini süzerler rekabet içindeler bazıları kavga bile eder parfürmü aynıdır diye vs. vs ...

Yani GENELDE kadınlar erkekler için süslenmezler ...

0|0
    0|0
    • haksizsin :) ya kendilleri icin ya da erkekler icin sadece o an diger kadinlardan daha guzel gorunmek istiyorlar oda yine erkekler icin

• Kadınların kendi özgüven için de vardır.

Bildiğim kadınlar erkekleriyle hayatım aşkitom bu nasıl yakıştımı diye her alışverişte danışıp erkeğin istediğine göre almıyor ...

İç giyim de istisna vardır .

• suslenecekler tabi kadinlari rahat birakin soyunsunlar

0|0
    0|0
  • Millete kendisini göstericek...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Çarşı pazar gezinip reklam yapıcak...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • hiç biri degil kadınlar kadınlar yani hemcinsleri için süslenir anlasılan ögrenmen gereken cok sey var.

0|0
    0|0
  • Millete kendisini göstericek..

0|0
    0|0
  • rakip varken süslenir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...