Gönlünü nasıl alabilirim ?

Arkadaşlar merhaba.Dershane de tanıştığım bir kız var 2 aydır tanışıyoruz.İkimizden birbirimizden hoşlanıyoruz ve ben bunu ona söyledim fakat üniversite sınavı yüzünden sevgili istemediğini ve daha çok erken olduğunu söyledi ve arkadaşça kalalım dedi.Neyse şimdi biz öğle aralarında genellikle ikimiz gidiyoruz yemeğe.Her seferinde hesapta sorun yaşıyoruz.Ben ondan önce kalkıp gidiyorum hemen hesabı ödüyorum her seferinde böyle yapıyorum:) Ve bu duruma kızıyor neden böyle yapıyorsun ayıp oluyor falan...Ben de ne ayıbı olacak sen benim için değerlisin yediğin yemeğin hesabını yapma falan diyorum.Bir şekilde kapatıyoruz konuyu.Geçen yine aynı yaptım.Dedi ya bu parayı alırsın ya da yarın seninle yemeğe gelmeyeceğim dedi ve gelmedi de ısrar etmeme rağmen götüremedim. Şimdi öyle sert bir tartışma geçmedi aramızda o kadar ciddi bir olay değil ama işte büyük ihtimal kendisi bana karşı eksiklik duygusu yaşadı.(Ben bunları tek tek söyledim öyle birşey olmasın diye ama).Salı günü görüşeceğiz tekrar inadı sürerse ne yapayım ? Nasıl gönlünü alayım şimdi telefondan arayıp konuşsam mı diyorum ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Tekrar yemeğe gidin bu sefer hepsini ona ödet.

0|0
    0|0
    • Onu da dedim tamam bu sefer sen ısmarla diyorum hayır diyor.Ortak ödeyelim diyorum hayır diyor :)

• Yalancı çoban oldun desene :/

• aynen ama dediğim gibi öyle çok ciddi bir olay olarak yaşamadık bu durumu.

Erkekler Ne Diyor 1

• ne oldu sizin durum merak ettimm :DDd

0|0
    0|0
Yükleniyor...