Evlendiğiniz kadının yemek yapmayı bilip bilmemesi erkekler için çok önemli mi?

evlendiğiniz kadının yemek yapmayı bilip bilmemesi sizin için çok önemli mi bide nedenini yazarsanız

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• bence önemlidir çünkü hergün dışarı çıkarıp yemek yedirecek kadar kazanmıyorum ama çok zengin olsam önemli değildir çünkü emrine hizmetçi tutardım ama genç çıtır hizmetçiler her konuda yardımcı olsunlar diye :-)

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Eve aldığım minimum gıdaları elbette kullanmasını bilecek.

Yemek yapmayı bilmediğini varsayarsak

-Her ay hazır yemekler

-Eve geldiğimizde iştahsızlık

-Hatta evde yemek yememekten ötürü gelen açlıkla oluşan huzursuzluk

Benim için önemli. Olmasa kötü olur, olursa güzel olur.

cut.

0|0
    0|0
  • Tabi önemli. O bilmez ben bilmez bizim inekleri kım sagacak :D

1|0
    0|0
  • evet önemlidir..yemek yapmasın bide hizmetçi tutayım..tamamdır yan gel yat paşam yok öyle öğrenecek..

0|0
    0|0
  • Önemli.

Aile olacağız, aile yemeği evde yer. Mutfakta çorba kaynamalı.

Birde en önemlisi, çocuğu anne yemeği diye kimin annesinin yemeğine diyecek?

1|0
    0|0
  • Önemlidir çoğu kişi benim içinde öyle evleneceğim kız ben bilimyorum dedi çok az yapabildiği var ama evlenene kadar kendimi geliştirecem dedi yeni yeni tarifler deniyorum dedi bazılarını tattın, mühim değil ben yemek yapabildiğim için sıkıntı yok zaten doğum hariç ve oya-dantel yani örgü işleri hariç hepsini yapabilirim ve yaptımda.

0|0
    0|0
    • hahaha kızı niye zorluyosun o zaman sen yaparsın o yer

• Ben hayatımın kadının bulmuşum yaparım tabii istesin yatağına bile götürürüm vay yavrum vay... Büyük konuşmak istemem ama Allah'In izni ile yaparım. Bilmem bir örnek verecem tam uyumlu olur mu olmaz mı sen karar ver, ablamın çocuğuna baktım 20 güne yakın ablamın dışarıda işleri oluyordu oyuncukları dağınık olabilir dedi bırak öyle oynasın benimde tertipli olduğumu bildiğinden toplarım dedi yine dağırtı dedi olsun çocuk belki yüzden fazla oyuncaklarını topladığım halde dağıttı ben yine topladım.

• hahhaha benden aşırı daha çok toplusun sevgilin yaşadı

• çok önmeli değil ama tabi ögrenmemekte direnip evlilign 2, yılında hala dışardan yemek getiriyosam ben işte o zman sıkıntı başlıyo canım :)

0|0
    1|0
  • çok önemli değil bilmiyorsada ben ona öğretirim

1|0
    0|0
  • Önemli mi, evet. Nedeni ise, yemeklerde ona yardım ederek öğrenmek..

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle cok önemliiiiiiiii

hayatımın sonuna kadar dışarda yemek yiyemem.

0|0
    0|0
  • tabikide önemli :)) Şöyle işten gelmişssin hanımın yemek yapmayı bilmiyor biraz uzanıp onun yapmasını bilmen gerekirken dışardan söyleceksin tüm moralin kaçıcak e yani kadınsınız bir zahmet bilin yemek yapmayı arada bizde yardımcı oluruz işte :))

0|0
    0|0
  • Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Şimdi duble yol oldu :))

0|0
    0|0
  • seviyorsam sıkıntı yok.. en yaparım yemekleri..! kabak oyarım fasulye ayıklarım mantı çimdiririm..

0|0
    0|0
  • evet bilse iyi olur tabiki ama fark etmez beraber de yaparız yani sorun yok bende biliyorum az çok bir şeyler işte :D

0|0
    0|0
  • bilsin tabikide erkeğe kalbine giden yol midesinden geçer diye bir söz var biliyosun akşam işten gelmiş yorgun onüne güzel lezzetli bir yemek konmasını bekler tabikide ama her iki tarafta çalışıyosa bu konu biraz esneyebılır bence

0|0
    0|0
  • yok önemli değil çünkü bn aşık olduğum sevdiğim için evlenirim yemek zamanla olur internetten falan bakar beraber yaparız daha romantik olur bazı krolar yemek yapmayı bilmeyenin yüzüne bile bakmıyor kaba herifler

0|0
    0|0
  • önemli olmaz olur mu?

0|0
    0|0
  • Önemli değildi beraber öğrenecektik.

0|0
    0|0
  • önemli tabiki aç yaşayacak değilizya hergün dışarda yemek olmaz

0|0
    0|0
  • bilmesi gerekiyor acmı yatacam (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evlenince mecbur kalıp öğrenecek Bu yüzden dert değildir heralde

0|0
    0|0
  • Kadının yemek yapmayı bilmemesi ayıp. En azından aç kalınca kendini doyuracak kadar bilmesi lazım

0|0
    0|0
  • Her şekilde öğrenecekler yani ama yemek yapmasını evlenmeden önce bilesn avantajlı olursun

0|0
    0|0
  • Erkekler yemek yapan kadını severler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...