Ne olcak bu fenerin beşiktaşın hali?

Ne olcak bu fenerin beşiktaşın hali

Türkiye kupasıda gitti.

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• Ersun Yanal sezon başında 3 kulvardada en üst seviyeyi hedefliyoruz dedi ama 2 kulvar gitti elinde sadece lig kaldı Fenerliler 9 puanlık farkada pek güvenmesinler çünkü Fenerbahçe 2. yarıdaki tüm derbi maçların deplasmanda oynayacak Arenada Galatasaray´dan İnönüdede Beşiktaş´tan puan alamazlar

0|0
    0|1
  • sevinmek için sevmedik.tam destek

0|0
    0|0
  • Dostum türkiye kupasinin getirisi 3.5 m dolar fener kupayı alsaydı bile 3m dolar masrafı olacaktı. Futbolcuların maç masi primleri hariç. Yani senin anlayacagin iç büyük takım boşuna elenmedi. Gitsin anadolu klupleri alsın kupayı masrafları az onların.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum bu kupayı anadolu takımlarının almasını temenni ediyorum bende her zaman.

• Fenerin-Beşiktaşın derdi seni gerdi heralde .

0|0
    0|0
  • renktaş sen hala TÜRKİYEDEMİSİN? Gel seninle avrupaya gidelim ŞAMPİYONLARIN çarpıştığı meydana Champions League onlarda oynasınlar fethiyeyle bucayla :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Ne var Beşiktaş'ın halinde Pazartesi kazanırsak puan farkı 7 Fenerle daha çok maç var. Biraz takımına güven, destak ol, böyle sorularla milletin dalga geçmesine imkan verme.

0|0
    0|0
    • aramazdaki puan farkı kazanırsak bu hafta 7 puan kalıcak. kimse beşiktaşla dalga geçemez kafanı yorma sadece herkezin düşüncelerini merak ettim o yüzden sordum.

• yeneceğiz tabiki.

• Olimpiyat diyecektim hem Olimpiyat stadının kapasitesi İnönünün neredeyse 2-3 katı bu sizin avantaj

• Ahaha sesli güldüm..

Türkiye kupasını siz bu futbolla alamazsınız merak etmeyin..

0|0
    0|0
    • gs.lısın sanırım ama çok güvenme elenebilirsiniz sizde ucundan kurtuldunuz antepin davrlıgı yüzünden.

• Türkiye kupasını bi' FA Cup, Kral Kupası ile eş değer göremezsin..

Orada takımlar As futbolcuları ile oynuyor, bizim burada kupanın bi' getirisi yok sadece manevi bi' değeri var. Manevi bi' değerde artık karın doyurmuyor, ben fanatik bi' Fenerbahçe'liyim kupadan elendik diye doğrusu üzülmedim..

• al gerçek bir taraftar tebrik ederim arkadaşım düşüncelerini paylaştıgın için.

• Lan en yakın rakibe 8 puan fark size 9 puan fark atmışız hala ne olucak fenerin halimi diyosun :D harbi bu gs'liler kırık :D

0|1
    0|1
  • Türkiye kupasından elendik diye,türkiye kupasına değer veren ergenler var =)) geçen sene 1461'e gs elenince elenmemize sevindim diyorlardı,iigte en yakın rakibe 8 puan fark atmışız hala ne olacak feneri hali diyosunuz nasıl bir çekememezlik.

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe şampion olucakta beşiktaşı bilmem

0|0
    0|0
  • Cinconlu musun :D

0|0
    0|0
  • fener şampiyon beşiktaş'ı bilmem

0|0
    0|0
  • Bence küme düşerler.