Bazı kadınların erkeğinden dayak yemekten zevk aldıklarını duymuştum,gerçekten böyle kadınlar var mı?

Öncelikle dayağa karşıyım sevdiğini döven,güçsüzü ezen adama adam denmez.Kastettiğim dayak kafa göz dalma anlamında değil.Kadın erkeği bilinçli olarak kızdırıyor en sonunda tokat diyor.Bundan zevk alıyor.Bunu yapmasının altında erkeğin hükmetmesini kabullenme,döverde severde mantığı yatıyormuş.Bunlar gerçek mi şehir efsanesi mi?

Güncellemeler:
Peki bunun tam olarak gerçek sebebi nedir kızlar? Atıyorum eşi-svgilisi-kocası tokat attığında neden hoşuna gidiyor? mantığı nedir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• şaşırmam

burada bile bir çok kız hatta ergenlikten itibaren

erkek arkadaşının aşırı baskıcı aşırı kıskanç hallerinin normal olmadığını anlamıyor bunun sevgiden kaynaklandığını düşünüyor

o baskıyı o saçma aşırı halleri görmedikçe sevildiklerine inanmıyorlar ne yazık ki

bir de böyle dayak yiyip sonra gıkını çıkarmayanlar da illaki vardır

( mecbur kalmış çaresiz kalmış sahip çıkanı olmayan korkan hanımlardan bahsetmiyorum)

0|1
    0|0
    • aşırı baskı çok sevdiğini mi gösterir veya aşırı olmasa bile normal baskı?

• Başka bir soru sordum ama teşekkürler

• soruna cevap verdim zaten, baskı var ya da yok

aklı başında kimse devamlı ona karışılmasını ne giyeceği kimle konuşacağı konusunda vs. vs. müdahale edilmesini istemez

sevmek yeterli değil burda

saygı da göstermek lazım, ama seviyorum bahanesiyle böyle şeyler yapılmaz saçmalıktır diyorum

ama ne yazık ki buna katlanan ve ama seviyorum diyen tipler de var diyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Gercek olmamali

0|1
    0|0
  • Vardır kesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...