"Birgün ölüp gideceğiz" ne düşünüyorsunuz?

Birgün ölüp gideceğimiz aklınıza gelince ne düşünüyorsunuz? Aklınızda bununla ilgili olumlu mu olumsuz mu düşünceler beliriyor? Ben şahsen ölüp gideceğimiz aklıma gelince seviniyorum çünkü hayatımın %90ı bok gibi geçti daha 21 yaşında hayattan bıktım, yine şükrediyorum halime ama hayatımı ciddi şekilde kısıtlayan bazı engeller var önümde o yüzden dünyayı pek sevemedim ama öldükten sonra boşa gitmiş onca sene dolu dolu yaşayamadığım bir hayat pek birşey ifade etmicek beni üzemeyecek, en mutlu ve herşeye sahip olan insanlar da ölüp gidecek ben de ölüp gideceğim, bu düşünce beni rahatlatıyor o yüzden iyi ki ölüm var diyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Öldükten sonra daha rahat olacagini mi dusunuyorsun peki?

0|0
    0|0
    • Evet. Aslında o konu dini inançlara giriyor ölümden sonrasını konuşmak için sormadım soruyu aslında ama düşüncemi soruyorsan bana göre ölünce herşey bitiyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• ölüm Allaha kavuşmaktır güzeldir. ama hazırsan tabi değilsen ne yapcaksın ben değilim kendimi ölüme hazır hissetmiyorum ve hep duamdır Rabbim ne zaman razı olursa benden bizden o zmn hayırlı ölümle alsın emanetini inşaAllah

0|0
    0|0
  • Allah hayirli ölüm versin.

Ölüm yokoluş degil yeniden doğuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah hayırlı ölüm versin

0|0
    0|0
  • Herkesin ortak sonu ölüm.Ölüm bana göre hayatın sonu değil başlangıcı ben dünyayı rüya gibi düşünüyorum kendimi kasmama gerek yok vazifemi yapıp Allah izin verirse gerçek evime gidecem...

0|0
    0|0
Yükleniyor...