Dün kafem vardı yarın meçhul

dün kafem vardı mal sahibim avukata aratmış diyor ki çıkın dükkandan ne olacak şimdi ne oldum dememeli ne olcam demelimi

kader mi demeli ne yapmalı siz ne yapardınız

Güncellemeler:
buna yapan ankaranın en büyük avm si

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Çıkman için sebep neymiş? Neden çıkacakmışsın? Madem öyle; 15 gün içerisinde çıkman için yazılı bir belge ile uyarı olması şart. Aksi hüküm olmadıkça sözle beyan edilen bu tür haksız rekabetler hususu söz konusu olamaz. Sözle teyit edilen davranışların hüküm geçerliliği kanıksanır. Avukatın varsa ara, konuş. Gerek şahsi gerek gayri bilemem ama hangi sebeple gayrimenkulden çıkma talebini öğren *-*

0|0
    0|0
    • sebeb yönetim öyle uygun görmüş

• bunu yapan avm bilemedim 30 günlük hak düşürücü süre nedir

• Senin iş feshinin gerçekleşmesi için taraflardan birinin sana yazılı olarak bunu beyan eden irade açıklamasında bulunması gerekir. Bu irade açıklaması hangi taraftan gelirse gelsin ihbar öneline uyularak iş bırakma sağlanır ve bu süre zarfında işçinin günlük 2 saat iş arama izni kullandırılmaya başlanır. İşçi lehine yorum ilkesi gereğince, yapılan fesih haklı olsa dahi, işlem ve tutanaklarda titiz davranılmaz veya ihmal edilirse, işçi açtığı davayı haksız da olsa kazanabilirsin. Fesih sebebi çok

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen öyle, ne oldum değil ne olucam demeli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dersler çıkarırdım

0|0
    0|0
  • kontrat varmı?

0|0
    0|0
  • ne yap biliyomusun kafeye canlı müzik koy ben gelip sana gitarımla canlı müzik yapıyım belki toparlarsın ... mal sahibinede söyle 1 ay süre daha versin .. ? sonra ben albüm yaparım belki ve sonrasında avm yi satın alırız olabilir yani .. :)

0|0
    0|0
  • nah cikarim kontratin yokmu ver mahkeneye ebesini opsunler

0|0
    0|0
  • neydim

ne oldum

ne olucam

0|0
    0|0
  • Anadolu yakasındaysan belki ben gelirim tahliyeye :D

0|0
    0|0
  • Aranızda bir kontrat anlaşma yok mu kafasına göre mi çık diyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...