İlgisini çekemiyorum galiba..

İyi günler. Benim dershaneden çok hoşlandığım birisi var hatta ona aşığım bile diyebilirim uzun süre sonra ilk defa birini görünce kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyor. Ama bir sorun var, onun ilgisini çekmiyorum galiba. twitter'ından bbm'ini buldum mesaj attım baya konuştuk 2 gün sonra mesajlar kesildi, şarj aletini işyerinde unutmuş bana mesaj atıp sordu fazla var mı 1 günlük lazımmış yarın dershanede vericekmiş olmadığı halde hallederim 10dk ya dedim bende şirketteydim birini yolladım şarj aleti aldırdım sırf biraz hoşluk olsun diye yaptım bunu ama buna dahii pek aldırmadı teşekkür etti başkasından buldum dedi kapandı konu. 5 günde 1 flan dershanede günaydın der oda göz göze gelirsek o kadar. Onun harici hal hatır flanda sormaz. 1-2 kere yazdım sohbet olsun diye fazla aldırmadı cevapsız kaldı. Mavi tokası vardı ilk konuşmamızda yazmıştım hakkında bildiğim tek şey mavi tokanın olduğu o da önümde oturuyorsun hep görüyorum diye demiştim geçen yine o tokayı takmış bende çaktırmadan derste fotoğrafını çektim arkadan sonra yolladım mavi tokasını göstermek için tekrar '' Bak o mavi tokan bahsettiğim '' dedim, saçımın rengi ne güzeel çıkmış yazdı :) Bir sevdiği var galiba eski sevgilisi bunu terketmiş aylar önce yemek arasında boş bir kağıda onun adını yazıyodu çocuk gibi, galiba aklı hala onda. Napıcam bilemiyorum pek üstelemiyorumda artık ama zorumada gidiyor böyle uzaktan yokmuşum gibi davranması.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlar fazla üzerine dusulmesini istemez ona uzak davran gizli ol fazla yüz verme pek ilgilenme çok yüz verirsen kız egosunu tatmin eder başka kızlarla konuş biraz kıskandır eğer senin başkası senle ilgilendigini gorurse seni kıskanır tace twitterdan eklemen biraz kotu olmus niyeti fazla belli etmisinkeske yapmasaydın kızlar boyle yapanlara yalaka falan diyor pekde ilgilenmiyor sen mesaj yazma o yazana kadar dersahnede goz goze gelmeye calıs kızlar bakıslarda etkilenir sen zor ol kız seni kazanmak için caba harcasın aceleci olma

0|0
    0|0
  • Hocam o sizin ona karşı böyle bir şey hissettiğiniz den habersiz olarak sizi farkında olmadan daha fazla ümitlendirebilir. Ya kısa tutup erken açılın ya da uzak durun. Tabii tavsiye sadece sizin acı çekmemeniz için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...