Sürekli geçmişi düşünüyorum!!

sürekli geçmişe dönük yaşıyorum.eski ilişkilerimin nişan fotografları ve düğün fotograflarını sürekli faceden takip ediyorum çook paronoyaklaştım artık..benim durumumda olqan var mı akıl ver,n,çok üzülüyorum nasıl kurtulabilirim :(

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bendede vardı aynı şey sürekli başkalarının o özel günlerinde ki fotoğraflarına bakıp ne kadar mutlu olduklarını düşünüp kendi mutsuzluklarıma odaklanırdım sürekli geçmişte yaptığım hatalar için mahkemeler kurup kendime müebbet hapisler dayardım.birgün seni affettim ya dedim seni tamamen affettim allah aşkına gel şu günü ve yarınları kurtaralım ne yaptıysan yaptın önemli değil hataydı oldu.eğer böyle giderse yarın bugünlere acıyacak ve üzüleceksin.sonra yavaş yavaş toparlandı herşey.şükürler olsun şu anda herşey yolunda.şunuda bil bir kaç resim geriye kalan 365 günü temsil etmiyo en az senin ki kadar sıradan bir yaşamları var:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gecmisi degistirmek sansi olmadigini anlaman icin hayatina birisini almayi denesen onunla gelecek hayalleri kurar ve gecmisle olan bagini koparirsin

0|0
    0|0
  • veyyy eskiye takılıp kalırsan yenileri göremessin kaçırırsın hayatı takma kafaya..

0|0
    0|0
  • eskileri düşün ama hepsşinden ders alarak tekrarlarını ysapmamamak için.

0|0
    0|0
  • senin neyin eksik te başkalarının mutlu oldugunu sadece izliyorsun ?

şöyle bir düşünsen eksik degil fazlan vardır.

herkes yaşadığı bir şeylerden pişmanlık duyabilir ama bu ömrünün öyle geçeceği anlamına gelmez .

kendini kapatıp devamlı aynı şeyleri düşünüp çıkmaza sokacağına yeni hayat kur kendine

geçmiş senin için sadece ders alacagın bir not olarak kalsın

0|0
    0|0
  • bende öyleydim ... çok şükür düzeldim .. yapman gereken kafanı kaldırıp etrafına bakman ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gecmisine bir sunger cek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...