Bir bakar mısınız lütfen?

onu ilk andan beri beğeniyorum ilk gördüğümde bana gülümsedi ben de ona gülümsedim o kadar tatlı ve yakışıklıydı ki şu an da aynı sınıftayız 2 senedir pek bir muhabbetimiz yok sınıfta kimseyle yok zaten bir arkadaşı var hep onla takılır fazlasıyla cooldur kızlar etrafında döner hep ama o çok da yüz vermiyo ve bu ara son 1 aydır falan bana baktığını görüyorum önceden bakmazdı farketmezdi ben de ona bakamam zaten utangacımdır ama artık hep arkamda önümde karşımda oturuyo ve bakıyo cuma günü arkasında ben vardım ve kaç kez arkasını dönüp baktı hiçbişey yokken sizce bunu niye yapıyo benden gerçekten hoşlanıyo olabilir mi ben ona olan ilgimi belli edicek hiçbirşey yapmadım bugüne kadar anlamış olamaz yani ve uygulama sınavları başlıyo adımız arka arkaya listeye yine onunla giricem sınavlara beklerken konuşma oluyo haliyle sizce yavaş yavaş da olsa belli ediyim mi hoşlandığımı?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 1

• bence belli etme o sana karşı bir adım atsın mesela seninle muhabbete geçmek gibi sende ona saçlarınla oynayarak tepki ver bakalım anlayabilecekmi :)

0|0
    0|0
    • perşembe günü sınavım var birlikte giricez ve ben çok heyecanlıyım bugün yine derste hep bana baktı tam karşımdaydı ve ben yemekhanenin ordayken geldi kankasıyla etrafımda dolandı 2 3 kez geçtiler yanımdan sonra ben tamamen ona bakınca kankası günaydın dedi ben de günaydın dedim napıyosun burda dediler arkadaşımı bekliyorum dondum falan dedim içeri girelim o zaman dedi o sonra da burnun kıpkırmızı olmuş dedi burnumu sıktı ben nasıl mutlu oldum bir bilsen

• koparıcak kadar sıkma tabi o zaman senden korkar :)

• utanırım ben ya düşünüyom zaten nasıl masaj yapcam diye

Yükleniyor...