Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası 5.turunda Balıkesirspor'la eşleşti,ne düşünüyorsunuz?

Evet öncelikle PTT 1.lig'in iddialı ekiplerinden ve aynı zamanda Trabzonspor'u 3-1 ile eleyen bir takım görüyoruz.

Gerçekten realist düşünmem gerekiyorsa ki ben böyle bir şeyi asla takımıma yakıştırmam,Antep karşısında sergilediğimiz o sistemsiz,ruhsuz,organize gücü berbat olan bir maçta gösterdiğimiz performansla bu adamların karşısına çıkarsak kupayı unutalım bence.

Bir kere bu maça santraforsuz çıkmamamız lazım,gerçekten çalışmalı takım Mancini'ye birinin bu takımın şu an ne kadar iyi olduğunu söylemesi lazım çünkü eski Galatasaray yok.Bu yüzden Umut'u 11'de sürmeli.Onun dışında orta sahayı etkin kılmalı,gerçekten ihtiyacımız var ama Ceyhun-Yekta olmuyor.Özellikle de Yiğit Gökoğlan gibi oyunculara hiç ihtiyacımız yok,Dany yine bir nebze bu maçlarda kendini gösteriyor.Semih'i de alsın bence.Onun dışında kale'ye Muslera'yı kesin koymaz o yüzden Ufuk'a kalır iş.Gerçi tam aklımda birleştiremedim bir sistem ama söyleyeceklerim bu kadar.Ben iyi bir oyunla elbet yeneceğimizi biliyorum yeter ki MÜCADELE EDELİM.

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Gaziantep maçında 2. golden sonra takımımız saçmalamaya başladı ve ardından kalemizde 2 gol gördük.Herkes bizim defansımızda sıkıntılar olduğunu söylüyor ama hücum bölgesindede sıkıntılarımız var Arenada oynanan maçlarda gol atıyoruz ama deplasmanda gol atmakta zorluk çekiyoruz buna derhal bir çözüm bulmalıyız devre arasında mutlaka Nani gibi Valencia gibi yaratıcı oyuncular transfer etmeliyiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Mancini bilerek yedek kadro ile çıkıyor bence. Ziraat Türkiye kupasında devam etmenin manası da yok bana göre. Küçümsemek değil, şayet avrupa da devam edersek zaten adam akıllı kadro kurmakta sıkıntı çekecek mancini.

Kadro derinliğimiz yok. Yedeklerle çıkacak başka ne yapacak, oynasınlar, oynayamayanlarda gönderilsin bir zahmet. Adamın rahat tespit yapabileceği maçlar.

Ha sen yedek kadroyu çıkarıp üstüne bu kadroyu yeniden düzenlemezsen(yönetimi kastediyorum) bu takımın yedek kadrosundan başarı bekleme

Kısa ve öz(orta sahamız yok.)

cut.

1|0
    0|0
  • ben bu kadar fanatik bir gslı dişi görmedim ya :D

1|0
    0|0
  • Forvetlleri çok iyi onların LALAVELE ve KARİKARİ affetmezler favori balkes :)

1|0
    0|1
  • eskişehir 4 büyüklerle ya berabere ya da en fazla 1 gol yiyor galatasaray juventus maçında yenilirse eskişehir maçı da gider.

1|0
    0|0
  • Balıkesir Kazanır Gibi Geliyor . Galatasarayın Kazanması İçin Gerçek 11'ini sahaya surmesi lazım yoksa 3-1 falan kaybeder ...

1|0
    0|0
  • galatasarayın kadrosu çok iyi diyenler 10 tane oyuncu istiyor devre arası ne kadar garip =)))

1|0
    0|0
  • :D

baıkesiride yenemezsek hiç bir kupada oynamayalım bir zahmet

1|0
    0|0
  • en az 5 atarızz

1|0
    0|0
  • balıkesir bizi eeleyebilir çok iyi oynuyolar bizim kendimize gelmemiz laızm artık

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun artık bu sene alırsınız rakip yok

0|0
    0|0
  • Balıkesir güzel top oynuyor, ben Balıkesirin Galatasarayı eleyeceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Fenerli ve beşiktaşı arkadaşlarımla dalga geçtim çok zevkliydi galatasarayda elensin birde onlarla dalga geçerim güzel olur :)

0|0
    1|1
  • emre çolak tan tut amrabata kadar bu oyunculardan faydalanadı

1|0
    0|0
  • Balıkesere Basarılar dılıyoıruz:D

0|0
    1|0
  • alcaz Trabzonumuzun intikamını Umut hangi maçta oynarsa oynasın elinen gelenin en iyisini vermeye çalışan bir oyuncu bu maçta oynarsa eminim çok iyi oynayacaktır herzaman ki gibi

0|0
    0|0
  • Kazanırız gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • kolay takım diye bir şey yoktur başa baş maç olacaktır, 2-2 biter penaltılarla sonuca gidilir.

0|0
    0|0
  • juventus ve gençlerbirliği maçlarında saçma sapan bir sonuç almazsak bu maçı da rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • en az 4 fark diyorum

0|0
    0|0
  • yedeklerle cıksın kazanamasada canları sağolsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence sen spor yazarı olmalısın :) çok güzel yazmışın ya

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim inşallah olur bir gün:)

• takım kendine geliyor rektaş canımı sıkan tek şey ceyhun

0|0
    0|0
Yükleniyor...