Karanlıkta odadaki lambanın düğmesini bulmaya çalışırken duvarı okşayanlar?

Hakikaten bu soruyu dün odanın ışığını ararken soracaktım hakkım dolmuştu. Acaba şu karanlıktaki hallerimizi videoya çeksek neler olurdu. Var mı böyle ışığı ararken duvarın heryerini gezenler :)

0|0
23|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 15

• Sende gece körlüğü denen olgu olabilir, karanlıkta bile insan gözü görüyor, A vitamini eksikliğinde gece körlüğü oluşabiliyor, normalde belirli bir müddetten sonra gözlerinin karanlığa adapte olabilmesi lazım ve de bahsettiğin hususun gerçekleşmemesi.

1|0
    0|0
  • karanlikta uyurum :)) ve ayrica sabah uyandigim iicn lamba arayamaya gerek kalmiyor :))Ama genelde elektirikler filan kesilirse o zamanda hemen bulurum yerini dügmenin:)

0|0
    0|0
  • daha gece yaptım bu dediğini:D

0|0
    0|0
  • Önceden gözlerimin gece görüşü vardı hemen görürdüm düğmeyi.Geçen gün bildiğin sıva yaptım ararken :D Işığı yaktım bir gülme geldi bana :)

0|0
    0|0
  • öğrenciyken anahtarı kopmuş prizi duvarı elleye elleye bulursan asıl şenlik ozaman...

0|0
    0|0
  • nokta atışı yapıyorumm :D

0|0
    0|0
  • kahrolası kapı açık almıstı bodoslama afama carpmıstı bide açık sanıp kapıya tırmanmaya çalıştığım olmustu :D

0|0
    0|0
  • duvar nefes alıyormuydu !?

0|0
    0|0
  • bunu cinsellik bölümünde sorsaydın esprisi daha çok olurmuş sanki abi :D

0|0
    0|0
  • elim doluyken burnumla bile açarım lambayı sen neden bahsediyon çok rahat bulurum hiç okşamam

0|0
    0|0
  • ehueheuheeue ben

0|0
    0|0
  • azmı okşadımm bee

0|0
    0|0
  • :SADSADA abi çok iyi yaaaaa

0|0
    0|0
  • Işığı ararkende duvara toslamamak için eli ile ilerisini yoklayanlar :D Hani körlerin yaptığı gibi

0|0
    0|0
  • Ben karanlıkta tekme ile açıyorum ışığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...