Bir arkadasınızın size ihtiyacı var ve...

yakın bir dostunuz can ciğer kuzu sarmanız bir halt yıyor ve bunu sizin ustunuze atıyor yanı iftira atıyor size (o durumdan kurtulmak ıcın) tepkınız ne olurdu ? kabullenırmıydınız ? (ben kabullenmek zorunda kaldım arkadasım gebelık testını annesıne yakalatmıs pelınındı demıs yanı kadın benı baska turlu sanıyor sımdı bende bişi diyemedım zor duruma dusmesın dıye)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yok daha neler pelin annesi de size gelmiş annenle konuşmuş kızına sahip çık diye.

1|0
    0|0
    • :D yok onu yapmadı canım.

• hunharca galp yolladım

• hunharca sevdim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kralını tanımam mına koyarım valla..

1|0
    0|0
  • bu durumda yapılabilecek en güzel hareketi yapmışsın tebrik ederim seni ama burda sorulması gereken veya üzerinde durulması gereken konu bence senin yaptığın değil onun yaptığıının ne kadar doğru olduğu.demekki arkadaşın zina yapmış kendini kontrol ediyor yazık etmiş kendine ve ailesine düşünsene ya çocuğu olacaksa aldıracakmı ya da aldırmazsa evlencekmi yazık ama sana değil arkadaşına yazık olmuş bu arada arkadaşını satmamışsın güzel bir hareket bence.

1|0
    0|0
  • yalan yalandır, adamın altına yatmadan düşünecekti, madem yattı korunacaktı, ben kızardım,

1|0
    0|0
  • iftira eden ve sürekli devam eden biriyle hafızadan silmek lazım

0|0
    0|0
  • önce yediği haltı sölemen lazım derecesini bilelimki haltın sana fikirlerimizi söyleyelım

1|0
    0|0
  • pelinin bebeği olcak:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin anlattığın durumu yaşayıror olsam kabul etmem ki zaten anlaşılır ya annesi nasıl anlamamış test Pelininse Pelinde olur test kızda ne işi var. :D

1|0
    0|0
    • bana verdi çöpe atmam için demiş. salak eve niye goturmus onuda anlamıs degılım :) ama bayagı oldu bu olaya soruya ornek ıcın yazdım

• Öyle can dostu mu olur lan. Bildiğin zor durumda bırakmış seni. umarım bir problem çıkmaz. ben olsam kabul etmezdim elbette

1|0
    0|0
  • böyle bırşeyı asla sindiripde oturmam.veririm ağzının payını.

1|0
    0|0
  • annesıne gerceklerım soylerım bole dost da olmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...