Hiç başkalarının mutsuzluğu sizin mutluluğunuz oldu mu ?

Hiç başkalarının mutsuzluğu sizin mutluluğunuz oldu mu ?

bugün bunuda görmüş oldum. mutsuzluk ne kadar mutlu ediyormuş etraftakileri meğer.. bu kadar mı küçülmüş herşey.. anlam veremiyorum artık.

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bi kızı seversin erkek arkadaşından ayrılır o çocuğun mutsuzluğu artık senin yaşama sebebindir.ama senin dediğin gibi istemem

1|0
    0|0
  • Başkasının ızdırabıyla huzur bulandır mutsuz insan..

- Sagopa Kajmer.

2|0
    0|0
  • futbola gönül vermiş herkes için böyle bir takım yener diğeri yenilir ;) birde milyon dolar alan futbolcular adam parayı alıyo oynasada oynamasada mutlu ama sen takımın yeniliyor diye mutuszsun :D

1|0
    0|0
  • konu fenerbahçe ise evet .mesela şanşiyon olup avrupaya yine gidemeyecekler :)..diğer bütün konularda ve kişilerde ise asla karşı tarafın aksi bir durumu olmamışımdır

1|0
    0|0
  • benim için tam tersi her zaman başkasının mutluluğu benim için mutluluktur .ben mutsuz olduğumda başkalarının mutlu olmasını isterim .bunun için çaba gösteririm .

1|0
    0|0
  • nıye yadırgıyorsun kı hemserım.. bu yasamın kuralı.. bırının fakırlıgı bırının zengınlıgıne bırının mutsuzlugu dıgerının mutluluguna bır seyın azlıgı dıgerının cokluguna endekslıdır.. uzuleceksen daha makul seylere uzulmelısın..

1|0
    0|0
  • Evet oldu. Zulmeden, insanları aşağılayan, kullanan, zarar veren varlıkların(insan demek istemiyorum) mutsuz olmasını isterim bunun için de elimden geleni yaparım bununla da mutlu olurum

1|0
    0|0
  • Hayır .

1|0
    0|0
  • bakış açısı deniyor ana

fuck >> hayvansal seks

sex >> ihtiyac gidermek için yapılan birşey

make love >> sevdigin kişi ile yaptıgın

1|0
    0|0
  • Rekabet ortamının olduğu her yerde bu durumu görmem mümkün.

1|0
    0|0
  • Hayatın benden çaldıklarını bende başkalarının hayatlarından çaldım kısasa kısas ve mutluyum bu durumdan.

1|0
    0|0
  • kahretsin ama evet, (bazen)yaşasın kötülük ;)

1|0
    0|0
  • olmadı olmalalı

1|0
    0|0
  • İllaki olmustur

1|0
    0|0
  • allah yaşatmsın (:

1|0
    0|0
  • hem de bir çok kez. Ağladığım bile oldu .

1|0
    0|0
  • kötülüğün timsaliyim ben tabi ki sevindim sevinirim

cayırt

1|0
    0|0
  • Evet her zaman her insana karşı özellikle bir kadının mutsuz olduğunu görünce anlatamam o sevinci

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Olmadı.. Çünkü çevremdeki insanların(iyi ya da kötü) mutluluğuna ortak oldum.. Olamadıysam da mutlu oldum...

1|0
    0|0
  • Mutluluğum başkalarını mutsuz ettiyse bilemem...

1|0
    0|0
  • Mutluluğum başkasını kazık misali dürtse de ben mutsuzluklardan mutluluk çıkartamam.

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimin mutsuzluğu mutluluğum olur sanırım,yaşamadım ama öyle tahmin ediyorum

1|0
    0|0
  • Oldu:d

1|0
    0|0
  • Olmadı olmaz da asla

1|0
    0|0
  • aslaa .. ama elbet eden buluyor

1|0
    0|0
  • Kimsenin mutsuzlugu benım mutlulugum olmadı.

Düşmanım dahı olsa hıc o kadar kötü olmadım.

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı.

1|0
    0|0
  • Baskalarının mutlulugunu sömürüpte mutlu olanlar mevcut.

1|0
    1|0
Yükleniyor...