Bir erkeğin sizinle ciddi olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Bir erkeğin sizinle ciddi olup olmadıgını nasıl anlarsınız? size takılmalık gözle mi ciddi gözle mi baktığını nasıl anlarız? bu sekilde kategorize etmesinde hangi davranıslarımızın etkisi var yazanlara tesekkurler

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Her zaman yazarım gelecekden çok seks,cafeden çok ıssz ormanlık alanlara gdiyorsanız,ailelenle ya da ailesi ile tanıstırmak istemiyorsa,sinema da en kötü filmi seçiyorsa, o herif seni kullanıyordur :))

2|1
    0|0
  • yanında çok rahatsa ciddi degildir bence seven insan sevdiginin yanında olurken eli ayagı dolanır zaten davranıslarındanda anlarsın

1|1
    0|0
  • İçinde "AŞK" geçmeyen yetim cümleler kurduruyor zaman,

Cümle/mizin başı sağolsun, o güzel kelime'yi kaybettik!

0|0
    0|0
  • sor öğren ya allah allah

0|0
    0|0
  • arada sırada olan ama saygısızlığa varmayan irili ufaklı tartışmalar yaşıyor ama uzun zamandır(en az 3 sene) beraberseniz ve hala onun gözlerine baktığında seni sevdiğini anlayabiliyosan arkadaşım o erkek ciddidir.

1|0
    0|0
  • ilk önce toplum içinde konuşması ve sevdiğine söylemesi

0|0
    0|0
  • sızı evıne davet adıp aılesıyle tanıstırmek ısterse cıddı,sızınle bulustugunda yuzunuze deyılde baska bır tarafla ya da vucudunuzla ılgılenıyosa cıddı deyıldır

0|0
    0|0
  • Hayatında ilk defa Bi kızı şy edecekse ciddi dir eğer birden fazla kişilerden biriysen ciddi değildir

0|0
    0|0
  • Beni ailen ile tanistirmani istiyorum bu hafta icinde diye bilirsin

0|0
    0|0
  • veriyorsaniz ciddi degilsinizdir

0|0
    0|0
  • hemen eve gitmek istemiyorsa ciddidir.

0|0
    0|0
  • billur mu geçiyosun lan derim

0|0
    0|0
  • ben anlarım da karşıdaki anlamas

0|0
    0|0
  • tavır ve davranışlardaki ciddiyet kendini belli ediyor...

0|0
    0|0
  • gözleri orana burana kaymıyosa, göğüslerinden yukarı bakıyosa. kızarıyosa senı gorunce. utanıyosa. yanında saçmalıyosa. seni öpmek gibi bir amacı yoksa. kadını sadece vajinası oldugu için değerlendirmiyosa. biraz da kıskanıyosa o erkek seviyodur ve o erkekle ciddi düşünülür.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...