BOYLA GÜCÜN ALAKASI VAR MI SİZCE?

Arkadaşlar ben var sanıyordum bu arada 170 cmim ve ilkokulda hep sınıfın en güçlüsü oldum ama uzundumda yani.Sonradan kısa kaldık.neyse soruma döneyim.Dün arkadaşlarla yurtta kavga ettik .ilk bana 195lik bir hayvanatı geldi üstüme (100 kilo).bende 73 kiloyum.adamı yıktım ve yerimden oynamadım üstüne diger arkadaş geldi oda 190 ve 80 kilo.ve ikisini birden yıktım bu sefer.Sizce bu normal mi hiç gördünüz mü böyle birisi yani.şöyle söyleyeyim tipimde 15 yaşında gibi duruyor 20 olmama rağmen.yani görseniz döverim la bunu dersiniz :D

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• yok kanka kısa boylular kavgada iyi zıplar mesela

0|1
    0|0
    • zıplamadım ki :D onu indirdim aşagıya

• hiç dikkat etmedim nickine:D hll spr dvm ;))

• yok ben diger accountumdan ekledim tanırsın kesin onu bida ekliyecem devammm :D only diye başlayan bişi .P

Kızlar Ne Diyor 3

• bence kemik yapısı ile alakalı kişi kemikleri güçlüyse istediği kadar agır olsun yener

0|0
    0|0
    • 21 gün sonra gelen tesekkür

• Boş anlarına denk getirmişindir :) fazla canını yakmayalım şunun yazık demişlerdir.

0|0
    0|0
    • :D ahahaha yok ya bildigin ikiside gözümün içine içine bakıyordu teki arkamdan geldi hatta :D

• rezil ettim yurda.yaparlarsa kendileri bilir bida rezil ederim :d

• Hahaha :)

• Kmeik yapısıyla ilgili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer kalıpta varsa tabiki var ama boy var için boşsa 1 50 lik adam bile döver yani

0|0
    0|0
    • adamdaki kalıp kimsede yoktu benim 2 katım ya bildigin 2 katım yani

• hani tek oda olsa iki kişilerdi :D

• Kaç kere diyorum "boyu değil işlevi önemli" diye..

0|0
    0|0
  • 1-) Boy-kilo kas yapısı ile alakası yok.

2-)20 yaşında kavgalardan bahsetmen ironik.

3-)Bir gün bir 100 kiloyla karşılaşırsın seni boğazından tek eli ile havaya kaldırır. Sadece yüzme yapsa yapar bunu.

0|0
    0|0
    • bende yaparım birader elim armutmu topluyo :D adam oynatamadıki beni oynatsa diycem tamam

• İçi dolu silindir demir inşaat demiri. (4 katlı apartman demirleri) 40 cm demir hadi yumrukla bük :D

• ben bükerim demedim ki :d büken kısa adamda vardır yani.karatecilerin alayı 160lık adamlar

• bende 1.74 üm bir vuruyorum fırrr diye dönüyorlar ama 1.80likler en güçlüler kardeş bulaşma derim 1.90 yukarsı çok güçsüz hepsini denedim :D

0|0
    0|0
    • kardeş onu bende düşündüm vallahi :D kas yapmak lazım az kas

• Götü yere yakından korkcaksın demişler ama alakası var mı acaba :D

0|0
    0|0
  • yürek gerek, boy devede de var ama 40 deveyi 1 eşek güder

0|0
    0|0
  • kısa boylular yere daha sağlam basıyor. (uzun boyluyum)

0|0
    0|0
Yükleniyor...