Bir erkek sevdiğine mi güvenir yoksa güvendiğini mi sever?

bir erkek düşünün zamanında bayağı yaralanmış evlenip ayrılmış ayrıldığı kişi en dibe batırmış bu adamı ve şimdi bir kız ile çıkıyor bu adam normalde herkese karşı güçlü duran tanımayanların komik sayabileceği adam ama derin yaralı tanımayan anlamıyor. bu adam sevgilisine tüm derin yaralarını bile anlatıyor. ama bütün hayatının en ince ayrıntısına kadar işinin en ince dökümanlarına kadar anlatıyor bu kızı sevdiği için midir yoksa hem sevip hem güvendiği için midir?

0|0
6|27

En İyi Kız Görüşü

• Genelde sevdıklerıne güvenır erkekler fakat senınkısı bence güvendıgı bır kadını sevebılır ancak.

2|1
    0|0
    • o kadın ben olabilir miyim acaba

• ahaah cok tatlısınız ıkısınızde umarım hep böyle mutlu olursunuz <3

• inşalah canım tek istediğim o zaten :)

Erkekler Ne Diyor 27

• simdi söyle deyim arada sevgi olabilir ama güven zamanla olusur bir insanı sevebilirsin ama belli konularda kendisine güvenirsin güven bambaska bir kavram ve kriteri sadece sevgi degil o insanın aldıgı kararlar yaptıgı secimler vs etkilidr güvenin olusabilmesi icin

1|0
    0|0
  • Oldukça dramatik ve gizemli bir hikaye, adam derin yaralı ama komik, ilginç bir kişiliği var... Yediği darbeden olsa gerek, sığınacak, güvenilir bir liman arıyor..Bu durum biraz kendi kişiliği ile ilgili, sevmeyle, güvenle ilgisi yok. Bundan ayrılsa, yine anlatır..

0|0
    0|0
    • herkese anlatan biri değil ama en yakın abla dediği kişiye bile anlatmıyor zayıf yanlarını kullanmasın diye

• Ben de merak ettim, bu kadar ağır daebe yemesine rağmen, komikliğini koruyabiliyorsa..güçlü bir kişiliği olduğu anlaşılıyor, ben ce tek yol kaldı..bu adam, sırıl sıklam aşık..Hem seviyor ve hem de çok güvenmiş..

• dışarı güçlü durmaya çalışıyor çnkü istediği insanlardan tekrar yara almamak insanlara açık vermek istemiyor tepesine binmesinler dye

• durduk yere kadına güvenmeyen erkek, güvenilmez erkektir.. kendisi her türlü pisliğe meyilli olduğu için karşısındakinide kendisi gibi zanneder..

1|0
    0|0
  • guvendıgını sever . mantıklı dusunene erkek bunu yapar ahlaklı kısılık sahbıı guvenılırı bırını bulur onu hyat boyu sever evelnır. asıkım oluyorum se mekten bıttım dedıgıne gıden ıkı gun sonra aglar

1|0
    0|0
  • sevdiğin için güvenirsin güvendiğin için seversin.

1|0
    0|0
  • Sen ona yanlış yapmadığın sürece senden başka kimseyi gözü görmez sonuna kadar güvenir hayal kırıklığı yaşarsa tamamen dağılır

1|0
    0|0
  • Hem seviyor hem güveniyor.

1|0
    0|0
  • Sunu unutma arkadasim insan birine once guvenir sonra sever. Ki senin sorunda burada önce güvenmis sonrada sevmistir.

1|0
    0|0
  • İçini dökmek istemiştir belki de.

0|0
    1|0
  • Güvenin olmadığı yerde sevgi olmaz. Önce güven.

1|0
    0|0
  • erkeğine göre değişir.ben güvendiğimi severim.ve kolay kolay güvenmem.

1|0
    0|0
  • Erkek guvenmedigini sevmez ..

1|0
    0|0
  • Sevdiğine güvenir.

1|0
    0|0
  • Bunları anlatması güvenle alakalı değildir gel sana bende kendi hikayemi anlatayım :)

0|0
    1|0
  • Bu soruyu sorunca aklıma "İnsan sevdiğinimi sey eder şey ettiğinimi sever " geldi :)

0|0
    1|0
  • ben kimseye güvenmem...

0|0
    1|0
  • Tavuk mu yumurtadan çıkar? Yumurta mı tavuktan?

Horoz bana ne arkadaş ben işime bakarım:)

0|0
    1|0
  • Ben güvendiğim kişiyi severim ve kimseye kolay kolay güvenemem :)

1|0
    0|0
  • Bir erkek sevebilir illa güvenmek zorunda değil ama eğer güveniyorsa hardcore seviyodur ^^

1|0
    0|0
  • Ben sevdigime guvenirim

1|0
    0|0
  • Güvendiğimi severim, güvenmediğimle işim olmaz.

1|0
    0|0
  • ben canavarima guveniyorum.birakan kadin olmadi

0|0
    1|0
  • ikiside aynı hesap değilmi? seviyorsa zaten güvenmiştir güvensiz bir insanı neden sevsin

1|0
    0|0
  • psikoloğa paramı versin en yakınında güvenebileceği biri lazım işte oda sensin

1|0
    0|0
  • bu soru biryerlerden tanıdık geldi :)

1|0
    0|0
  • ben onu bunu bilmem gördüğüme yazarım aga :P

0|0
    1|0
  • birbirinden bağımsız olgular bunlar.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Güvendiğini sever diye düşünüyorum

2|0
    0|0
    • Geceleri altımı ıslatıyorum bu yüzden muşamba bez bağlıyorum her gece dese bir erkek sevdiğine sonra muşamba bezleri mavi ve pembe balkona asıyorum yıkayıp dese bence kesin kaçardı sevdiği ya da ben bağlarım muşambanı bundan sonra takma kafana diyebilirmiydi acaba böyle zor durum karşısında yani.

• ne muşambaymış (:

• Bilmem tam yazmadın budigovui524 arkadaşım sen ne derdin yanıt olarak yazdığım olsaydı onu de asıl..)

• bence kendini o kızın yanında güvende hissettigi için

1|0
    0|0
  • güvendiğini sevebilir, sevdiğine de güvenir tabi

1|0
    0|0
  • Benim sewgilimde senin şuanki anlattığın gibi biri ..

banada anlatırdı çıkmadan önce we bu güwendiği içindi ..

çıkmaya başladık sewmeden güwen wardı bizde saygı wardı sadece ..

tanıdıkça sewdik birbirimizi daha doğrusu ben daha önce sewdim o bana çok değer weriyodu benim sewdiğim zamanlarda we şimdi oda çok sewiyo bunu kimsenin dokunamadığı yerden hissediyorum ..

2 senedir çıkıyoruz uzakta olmamıza rağmen sıkı sıkı bağlıyız birbirimize ..

konuştuğun kişi sakın birakma derim sana !

0|0
    0|0
  • Erkekler sevdiklerinde biz kadinlar dan better kor oluyorlar. Sevdiklerine guvenirler, ne kadar guvenilmeyecek olsalarda

0|1
    0|0
Yükleniyor...