Sevmediyse neden çok da olumsuz değildi?

Beni görüp beğenip face adresine ekleyen biri vardı. Niyetinin ciddi olduğunu söylüyordu ve etraftan da bunu doğrulayan şeyler duymuştum. Konuşmalar esnasında yemek zevklerimizde baya farklılık olduğunu öğrenmiştik ve o bunun üzerinde fazlasıyla durmuştu. Ayrıca ben kıskanç biriydim ve o eskilerini anlatmaya çok meraklıydı falan.

Neyse bunlara rağmen biz iki haftanın sonunda buluştuk. İlk görüşmede suratından çok beğenmiş ifadesi almadım, masaya oturduğumuzdaysa ben ilk buluşmaya göre heyecanlı değilim dedi. Geçmişe takılı olup olmadığımı sordu. Ben yorum yapmayınca "neyse telefonda ben bu konuyu deşerim" dedi. Saçların uzayınca görmek lazım dedi, belki o da yakışıyordur dedi. Çok duru bir suratın var, sevdim dedi. Arabayla eve bıraktı. Evimizi gösterdim, göremedi, neyse ben sonra bulurum onu dedi falan. Çok da olumsuz değildi yani.

O bırakıştan sonra bir daha aramadı. Ertesi gün baktığımdaysa beni facebook'tan engellemiş olduğunu gördüm. Bugün diğer adresimden gördüm profil fotosunu değiştirmiş. Hala üzgünüm ve aklım karışık. Bu insan neden bir kelime dahi söylemeye tenezzül etmeden beni engellemiş olabilir ki. O kadar beğenmediyse o söyledikleri neydi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Canım buluşmadan sonra seni hiç aramaması akabinde seni durduk yere engellemesi, senden hoşlanmadığı anlamına geliyor :/ Buluştuğunuz gün iltifat etmesi de bu olacaklara biraz zemin hazırlamak istemiş. Yani kendini kötü hissetme diye bırkaç iltifat etmiş sonra da ne aramış ne sormuş. Tabiki de büyük kabalık. Sanki yakasına yapışacak değilsin. En azından birtakım şeyleri uyumlu bulmadım kusura bakma deyip görüşmeyi kesebilirdi. Ama engellemek filan resmen hakaret etmek gibi bir şey. Kaç yaşında bu şahıs?

1|0
    0|0
    • 32 yaşında kocaman adam, ben 25 yaşındayım. Ben de onu beğenmedim hatta ona çok fazlaydım ama neden bunu yaptı anlamadım. Birkaç görüşme daha olur, ilk buluşmadan kestirip atılmaz diye düşünüyordum. Sanki vebalıymışım gibi kaçtı benden ve şu an özgüvenim yerlerde.

• Benim sevgilimde 33 yaşındaydı. Aşağıda saydığım tüm özellikleri taşıyordu. 5 ay çıktık, ama nasıl çıktık bana sor. Resmen tüm yaşam enerjimi emdi adam, öyle bir negatif enerji saldıki üzerime resmen tabiatımı bozdu manyak adam. Sürekli her söylediğimin altında bir şeyler aramalar, abuk subuk imalar, gizemli saçma sapan tavırlar, ıssız adamcılık oynamalar falan fistan derken kabus gıbı tam 5 ay geçirdim. Sonra da ufacık bir tartışmayla terketti beni.kısacası tam bir ruh hastasıydı diyebiliriz.

• :D Süpersin. Benim eski sevgilim de 31 yaşındaydı ve dediğin gibi aşırı mükemmelliyetçiydi, her lafımı eleştirir harika bir kadın olmamı isterdi. Tabi olamayınca beni bıraktı ve paçoz bir kadınla evlendi. Şu an mutlu görünüyorlar. Bazen sorun bende mi acaba diyorum, aptal falan mıyım ki kaçılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ve Aşk öldü...

Ortada bir cinayet var,

Katili çok ancak...!

Ve çalışkandı Aşk,

Cesurdu en önemlisi,

Yavrularına düşkündü,

Şimdi o yetimlere kim bakacak

0|0
    0|0
  • Seni aramadıysa hemen aceleci davranmak istememiş derdim ama engellemişse ya hazır değildi zaman gerekli ya da buluşmada seni sandığı kadar beğenmemiştir.

0|0
    0|0
    • Beğenmemiş olan adam neden çok duru bir suratın var, sevdim desin ki en basitinden?

• Nasıl dediğine bağlı. Yüzü ve bedeni nasıldı gibi..

• Kafası karşık..Yaklaşık 40 tilki var kafasında dönüyor,işin garibi 40 ı da birbirine değimiyor... Ne beklersin böyle birinden...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanırım seni ilk anda beğendi ve o beğenisi çabuk geçti açıkcası seni gerçekten isteyen biri böyle davranmazdı..netten tanışmışsınız sonuçta seni çokta ciddiye almamış belliki oyüzdende sana açıklama yapma gereği bile duymamış..neyse daha fazla zaman kaybetmeden gitmesi seni için daha iyi

0|0
    0|0
    • Yok ya netten sayılmaz, görmüş beni tanıdıklar vasıtasıyla. Hem niye suratını beğendim desin ki beğenmediyse. İlginç ya :(

• Okdr buluşmuşsunuz iltifat etmek istemiş..yüzünğ beğendim demekle yetinmiş sadece..bütün olarak beğenmediği için seni engellemiş..baksana heyecanlı bile değilim demiş çok büyük kabalık

• Bunlar hep instagramın suçu :D Faceye instagramda düzenleyip shoplu fotoları koyuyorsunuz, buluştuğunuzda da adamlar bambaşka kişileri görünce haliye dumur oluyorlar:D

0|0
    0|0
    • Beni okulda görmüş kanlı canlı, face'de resim kullanmam.

• gönül eğlendirecek birini arıyor olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...