Fenerbahçenin savunma sorunu

Fenerbahçe yediğinden fazla gol attığı için göze batmıyor ama iyi savunma yapamadığı kesin bruno alvesin kalitesi tartışılmaz egemende kendini kanıtlamış stoper olmasına rağmen fazla gol yeniyor sebebi gökhan ile canerin fazla hücuma yardım etmesimi yoksa alves ve egemenin uyumsuzluğumu

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle İyi bi' yere değişmişsin 5* verdim.

Sorun şu; Sende söylemişsin zaten gökhan gönül ve Caner'in sürekli bindirme yapmasından dolayı arkada oluşan boşluklar, gökhan çabuk dönebilen birisi lakin caner için aynısını söylemem. Şimdilerde Gökhan Gönülde sakat olduğu için Mehmet topuz'da aynısını yapmaya çalışınca ve dönüşte sıkıntı yaşayınca Alves ve Egemen defansta karşı rakiplerin hücum hatlarına karşı etkisiz kalıyolar..

Orta sahada mehmet topal gibi defansına yardım eden gibi birisi bile yetmeyebiliyor bazen lakin ben bu yılki takımın halinden şuanlık mutluyum.

Bi' de takımda Holmen'e yer bulabilsek..

0|0
    0|0
    • Takımın futbolundan bende memnunum ama gereksiz yenen goller bizi zora sokabilir bunun önüne geçilmesi lazım meirelesin yokluğunda holmene şans vermesi lazım aslında belki yararlı olabilir ama cristianda formda gibi görünüyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet Caner ve Gökhan hücum hattına daha çok yardım edince işler defansta biraz yumuşak kalıyor ama Caner bence kanatlardan çok iyi hücum ediyor bek yerine kanat bile denenebilir o adam

0|0
    0|0
  • arkadaş yapma bir kaç maç hariç 2 stü yemedik ayrıca dikkat dağınıklığı sonucu gol yiyoruz bence volkanda biraz kötü o yüzden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe'nin savunma hattını beğeniyorum.

Bana kalsa Yobo - Alves ikisini aynı anda sahaya sürer bi' yabancıyı gerekirse yedeğe çekerim.. En azından ikiside çok tecrübeli ve bana kalırsa Türkiye'nin en iyi defansları. (yobo'yu neden bu kadar dışladılar orasını hiç anlamıyorum)

Gökhan Gönül'ün sakatlığının iyileşmesi Fenerbahçe'yi hem savunma olarak dha iyi yapacak hemde ofansif anlamda güçlü kılacak.

Tam olarak En iyi cevaptaki arkadaş gibi düşünüyorum, Holmen gibi bi' adamınız (Yerli Emre) yedekse takımda bi' sıkıntı var demektir, takımda Meireless gibi bi' adam var, sizi yarı yolda bırakabilen bi' adam. Siz bu adama güvenip formayı verirseniz, Beşiktaş maçında da 3 puanı alamazsınız, bırakın 3 puanı 1 puanı bile zor alırsınız, ki öyle oldu zaten..

Sonuç olarak bizim sorunumuz savunmada değil orta sahada.

1|0
    0|0
  • link En büyük beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin bu sene çoğu maçı son dakikalarda almasını nasıl yorumlayacaksınız.

0|0
    0|0
  • sana şunu söyliyim 2 stoperle olmaz zaten mehmet topal geliyo yarıdıma 3 adam gerisi nerde takımda 3 forvet oynarsa ortasaha geriye yardıma gelmezse kanatlarda hücüma giderse fener daha az bile yiyor

0|0
    0|0
  • tamamen cümbür cemaat hücum futbol oynuyoruz beklerimizin zaten savunmamız zayıf,üstüne volkanın rezilliği eklenince bu kaçınılmaz oluyor

0|0
    0|0
  • bence tamamen şanssızlık. lig en iyi savunma hattı bizde.

yediğimizin fazlasını attığımız sürece önemi yok

0|0
    0|0
  • Takim halinde hucum yaptigimiz icin oluyor

0|0
    0|0
  • Caner ve Gökhan'dan değil, Fenerbahçe'nin orta sahası defansif yönü zayıf oyunculardan kurulu.

0|0
    0|0
  • ofansif futboldan kaynaklanıyor çok doğal gol yemesi...

0|0
    0|0
  • top fenerbahçedeyken 3-4-3 oluyor diziliş, kalede de volkan var bir zahmet yiyin yani..

0|0
    0|0
Yükleniyor...