Neden hanım/kadın yerine karı denir?

babam emekli oldu sırf çalışamadan duramıyor diye bir akrabamız onunla çalışmasını istedi 1-2 gün pazarda duruyor.babam burda 5-6 senedir gidiyor geliyor.yaşca patrondan da büyük olduğu için rahatı da yerinde yeri geliyor patrona bile fırça çekiyor onlarda alttan alıyor herhalde.

neyse babam önceden hayatta argo konuşmazdı şimdi dikkat ediyorum 50 yaşında adam resmen değişti karı deyip duruyor.ben uyarıyorum annem uyarıyor yok ağzı alışmış herhalde

bugün karının teki geldi karı sözünden çıkmaz o karının teki sinirimi bozdu gibi cümleler kurmaya başladı

ne yapıcam bilemiyorum gerçekten babama yakışmıyor zaten çok ısrar ettik bu sene işi bırakıyor inş eski haline döner

sizcede itici değil mi karı şeklinde konuşanlar resmen barzo aklıma geliyor

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün telefonumu,daha önce numarasını bilmediğim bir hanımefendi aradı..İyi günler Hıdırla mı görüşüyorum diye sordu,kendisine hayır hanımefendi ben Hıdır değilim yanlış aradınız iyi günler diliyorum diyerek naçizane telefonu kapattım,soruya da gelecek olursak haklısınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadına "karı" demek onun erkeğin eşinden öte bir şey olamayacağını söylemek, aşağılamak. Erkeğin kölesi-malı etiketi basmak

1|0
    0|0
  • yooo neresi itici bence gayet iyi İstanbul ağzıyla konuşmak çok banel

0|0
    0|0
  • Bence avrat daha hoş<3

0|1
    0|0
Yükleniyor...