Sizce ne hissediyor? kafamkarısık....

Hoslandığım cocukla devamlı aynı ortamtayız benimle ugraşıyor konusmaya çalışıyor saclarımla ve yüzümle oynuyor.. Yinede ortam dısında mesaj atmıyo sadece bazen arıyo. Göz göze geldigimizde uzunca bakıyoruz birbirimize ilk kacıranda o oluyo.. Ee asık mıdır? Biraz dengesizde kendisi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet aşık bence tek yapman gereken gercekten hoşlanıyosan onunla yalnız kalmaya çalış bılmıyorum beraber yuruyun parkta fılan oturun arkadas anladıgım kadarıyla sana acılamıyo senden beklıyo sende acılamıyosan yalnız kalmak en guzel çözüm kendiliğnden herşey olucaktır bence

0|0
    0|0
    • Aslında istemedigim zamanlarda bile yalnız kalabiliyoruz birden.. Gecende kaldık ama ikimizde konusmadık. Ne diyecegimi bilmiyorum

• ne diyim sabır acıdır meyvası tatlıdır zamana bırak

• Aynen :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Öldürücek seni.

0|0
    0|0
  • Siz onunla normal de arkadaş mısınız ? Ona göre cevap vericem

0|0
    0|0
    • Evet öyleyiz

• Oldun tabiki ;)

• Tamam ozaman sevindim herşey gönlünce ve senin için hayırlı olsunn ;)

• onun dengesizliyini iyi tesbit etmişsin

0|0
    0|0
  • dengesizlerle ne işiniz var ki :)

0|0
    0|0
  • asık :)asık :)asık :)asık :)asık :)asık :)asık :)

0|0
    0|0
  • gozlerini ilk o kacirmamali

cocuk cekingende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aşk değil bence ilgi sadece

0|0
    0|0
  • uğraşması ve saçınla yüzünle oynaması aynı zamanda bakışmalar iyiye işaret ama bunlar o kadar da kesin özellikler değil çünkü bunlar çok genel yavşama hareketleri... herkese yapıyor olabilir ya da sırf eğlenmek için.. senden gerçekten hoşlanıyorsa seninle iletişimi koparmayacaktır. ilk işin mesajlaşmaya ya da telefonda konuşmaya başlamak olsun. zaten sana yavşıyorsa senden şu anda hoşlanmıyor bile olsa ilgisi var demektir ilgisini de senin davranışların ve ona karşılık vermen arttırır sadece çok zorlayıcı, ihtiyacın varmış gibi ve boğar gibi davranma..

0|0
    0|0
    • Haklısın olabilir.. İlgisinin farkındayım sadece bana bakışları.. Anlarsın ya.. Ki zaten ben genelde soguk biri oldugum icin yavsamasına pek fırsat vermiyorum

Yükleniyor...