Hayatınızda kaç kere yanıldınız, hayal kırıklığı oldu sizin için ?

Hayatınızda kaç kere yanıldınız, hayal kırıklığı oldu sizin için ?

0|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere sağlam bir kazık yedimde o zihnimde canladı yıkılan hayaller oldu be saygılar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• 1 Kere oldu oda hepsine bedeldi

1|0
    0|0
  • valla cok oldu hep karsimdakini kendim gibi gordugum icin oldu:))

sen ne kadar fadakar , ozverili olursan ol karsindaki bunu anlamiyorsa olmuyor.

bide gecen yil bir sirket tarafindan acayip moralim bozuldu gemileri yakip yurtdisina gittim en cok zoruna giden birilerinin iki dudagi arasinda kalmak iradeniz disinda olanlar sizi cok hirpalar

1|0
    0|0
  • Hayatınmda 2-3 kez olumlu yanıt alacağımı sanarak çıkma-tanışma teklifinde bulundum. Hepsinde de hüsrana uğradım. Bir daha da demem dedim. Ve o günden beri kimseye sevsem bile demiyorum, diyemiyorum, korkuyorum. Sonuç hala yalnızım. Aklıma tüküreyim diyorum ama olmuyor işte...

1|0
    0|0
  • çok be hacı..bildiklerimin sebebi vakti zamanında bilemediklerimdir:)

1|0
    0|0
  • çok çok nadirdir..

1|0
    0|0
  • çok kere. az yanıldım diyen ya kendi kötü ve dolayısıyla başkaları hakkında kötü önyargılıdır

yada bitki gibi yaşıyodur :)

1|0
    0|0
  • Oldu .

1|0
    0|0
  • tecrübe yediğiniz kazıkların toplamıdır derler bilir misin.

eğer müneccim değilse bir kiş hayatı boyunca bayağı yanılacak ve bayağı kazık yiyecektir.

ben çok kazık yedim halen arada bir yiyorum.

1|0
    0|0
  • Her hayal kırıklığı ve yanılgı tecrübedir.Bi çok defa hayal kırıklıklarıma uğradım.

1|0
    0|0
  • çok yanıldım da,bir kere fena kandırıldım.2 sene önce. yani tebrik ediyorum kandıran kişiyi. son ana kadar ruhum bile duymadı.

1|1
    0|0
  • yanılmak bazen güzel deneyimler sunabiliyor hayatta...

1|0
    0|0
  • Saymadım ama sonuçta yaşadım .s

1|0
    0|0
  • herseferinde... bnde onlara laık davranıyorum aldat gitsin yksa olan sana olr bugun baska yarın baska inancım yk artık aska

1|0
    0|0
  • Cok kez...

1|0
    0|0
  • hatasız kul olmaz derler. hatalar yapar insanoğlu hataların sonucu hayal kırıklıkları ve hüsranlarla sonuçlanır.önemli olan ders çıkarıp tekrarlamamaktır

1|0
    0|0
  • benim çok oldu

1|0
    0|0
  • 5*

Pek olmasa olanlar bana tecrübe oldu hayal demişken hayal kurmayı bıraktım hayal kurunca başıma bişi geliyor :)

1|0
    0|0
  • bir kez ve acısı çok yeni :(

1|0
    0|0
  • cok oldu herkezinki gibi ama şunu hep unuturuz ıyısıde kötüsüde bizim icin tecrübe yanı kotuyede şükür iyiyede şükür etmemiz lazımki kazanalım

1|0
    0|1
  • cok yanıldım ve devam ediyor öyle :/

1|0
    0|0
  • bi kaç kere sanırım

1|0
    0|0
  • 1 kere oldu

1|0
    0|0
  • her insan yaşıyor hayat yediğin kazıkların toplamıdır...

1|0
    0|0
  • ben hayatım'da 1 kere yanıldım ve bu bana tam 7 seneye mal oldu :) ve hala devam ediyor

1|0
    0|0
  • nikime bakarsan anlarsın

1|0
    0|0
  • hiç aşık olmadım çünkü aşk diye bir şey yok kişisel beklentiler ve çıkarlar var

1|0
    0|0
  • yanılmayı sevmem heart :)

3-5 kez oldu heralde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• çok kere yanıldım

1|0
    0|0
  • Aslında pek yanıldığımı söyleyemem düşüncelerime ve hislerime genel olarak güvenirim sadece bile bile lades yaptıklarım oluyor

1|0
    0|0
  • Bir söz vardır. İnsanoglu şaşar beşer düz yolda ayağı kayar düşer.farkında dahi olmadan yanlislarimiz mutlaka vardır.önemli olanı ders almaktır.

1|0
    0|0
  • herkezi kendim gibi sandım çok kezz yanıldım ..

ama eywallah öğretiler bidaha güwenmemeyi ..

elbet sıra banada gelir bakalm ben elimdeki kozları daha oynamadım ;)

1|0
    0|0
  • hangi birini sayayım.

1|0
    0|0
  • çok yanıldım

1|0
    0|0
  • çok oldu. hep en yakınlarımdan hemde.

1|0
    0|0
  • yediğim kazıkları saklıyorum,zamanı geldiğinde onları oturtacak yerim olsun dıye :D

1|0
    0|0
  • Bi kac kere galiba...

1|0
    0|0
  • 1 kere

1|0
    0|0
  • Bir kez sonra eskisi kadar etkilemedi

1|0
    0|0
  • Eleğe dönmüş bünyelere bak sen

1|0
    0|0
  • Iki insan beni cok yanıltti... he bide burdan bir hatun! Güvenmem artik kimseye

1|0
    0|0
Yükleniyor...