İstanbul'da güvenilir otel önerisi alabilir miyim?

İstanbul'a gelmem lazım. Devlet yurtlarını arıyorum, yerimiz yok diyorlar. Otelde mi kalayım? Hangi otelde kalayım...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öğretmenevlerinde de ücret karşılığı kalabilirsin. Otelde kalacaksan 3 yıldız ve üstü tercih edebilirsin, en azından bir kadın için daha güvenli olur.

1|0
    0|0
    • Ayy sağol, du bir dakika şimdi öğretmenevleri nedir, detaylı bilgin var mı?

• Umarım rahat edersin.

• inşallah, teşekkür ediyorum.:)

Erkekler Ne Diyor 10

• 4 yıldızlı olsun markası farketmez..

1|0
    0|0
  • Kaç gün kalıcaksın ki ? otel biraz pahalı olur bence.Otelde mi kalıcaksın yoksa

normal pansiyonlu yer mi lazım ?

1|0
    0|0
    • 3 gün kalıcam ve güvenilir bir yer lazım bana şöyle güzelce kazasız belasız gidiyim geliyim.

• vallaha siteden bu kadar oluyor anca böyle link verilir .Allah yardımcın olsun

• daha ne olsun çok yardım oldu çok teşekkürler:))

• Anthill residence hemen üstümüzde devasa 2 kule

1|0
    0|0
  • Istandul dragos elit otel guvenilir...

1|0
    0|0
  • otelde kalma bence..!

1|0
    0|0
    • nerde kalıcam peki?

• en iyi cevap :)

• aklımda öğretmenevleri ve cemaat evleri var. oteli boşveriyim di mi para çok gider filan:(

• bakırköy titanic veya kartal titanic çok güzel bir otel kaldım orada tamamen güvenilir

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler peki 3 gün kalmak lazım fiyat ne olur?

• tamam iyi geceler :) devam etmek istersen burdayım istediğin kadar içini dök rahatla :)

• teşekkürler.

• vala 4 ya da 5 yıldızlı oteller güvenilir olur. HAftaiçi bende gidicem istanbula ve öyle yapıcam

1|0
    0|0
    • tamam ama otel adı söyler misin net olarak?

• çok teşekkürler.

• Rica ederim

• Var bizim ev tanri misafiri icin ideal guvenilir otel diye bisey yoktur para diye bisey vardir

1|0
    0|0
  • istanbulun neresi ?

1|0
    0|0
  • istanbulda yalnız yaşıyorum bana güvenebilirsin seni misafir edebilirim. tabiki sadece misafir, bana sulanmıcaksın.. bunu kabul edersen olur.

1|0
    0|0
    • :) sağol kardeş, olmaz. otel önerin varsa onu söyle

• teldeyim şimdi uzun sürer yazcam snra ben

• teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• sakın aksaray veya tarlabaşında otel bakma

1|0
    0|0
Yükleniyor...