Erkeklere sorum: asıldığınız ya da anlamaya çalıştığınız...

asıldığınız ya da asılıp asılmadığını anlamaya çalıştığınız...bir kızla sohbet ederken "lan" der miydiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok yanlış bişi bence karşındaki adam anlasada anlamasada kızlık zarı dıktırıp kandırmaya calısıyosun bence bunu ona anlatsan daha guzel olurdu bir şekilde belki ayrılırdınız belki ayrılmazdınız ama en azından kendine olan saygını yıtırmemiş olurdun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bendeki yeri önemli değil (eş,sevgili,potansiyel sevgili,kardeş,arkadaş,evlat, kuzen vs vs) bir kıza len ,lan diye hitapta bulunmadım,bulunmam da...

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum Kocan nın yasını ama mantık en22 yaslarındadır 22 senelik patalamayı yasıyacak hiç bir gün daha beklemez bence hayl kurma :)

0|0
    0|0
  • Ben demem ama benimle lanlı lunlu konuşan kıza da ayar olurum. Var öyleleri var.

0|0
    0|0
  • ilk defa konusuyosak tabiki demezdim... ama bazı kızlar bu tür konusmalardan hoşlanıyo yani daha çabuk samimi oldugunu sanıyo bence yınede bı bayana lan diye hitap etmemek gerekir

0|0
    0|0
  • Herkeze derdim

0|0
    0|0
  • evet derim beni her halimle bilmeli..

0|0
    0|0
  • bana lan demişse sanırım ince bir gönderme yapardım ama demezdim

0|0
    0|0
  • lan değilde len diyorum daha kibar kaçıyor :d lan demem heralde ama konuyada çok bağlı

0|0
    0|0
  • hiç bir kıza lan kelimesini kullanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sınırı aşmış demesine izin verme dahası gelir

0|0
    0|0
  • bir erkek benimle konuşurken "lan" dediği an soğurum sanırım en nefret ettiğim kelime yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...