Sizce Galatasarayın Juve maçı için ilk 11 i ve sistemi nasıl olmalı??

link ben bunu yaptım sizce nasıl? sizin onbiriniz nasıl olurdu

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• 3-4-1-2

muslera

chedjou-gökhan-semih

eboue-selçuk-melo-bruma

sneijder

drogba-burak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Muslera - Drogba,Burak - Sneijder,Selçuk,Melo,Umut - Riera-Chedjou-Semih-Gökhan Zan

Ya da Muslera - Drogba - Burak,Sneijder,Selçuk,Umut - Melo - Riera,Chedjou,Semih,Gökhan Zan

Olmadı Elazığ maçındaki gibi 3lü bir savunma sistemi kurabilirz fakat Juventus zaten yıllardır öyle bir sistemle oynuyor yani 3lü bir sisteme karşı her şeyi yapabilirler o yüzden umarım daha farklı ve sağlam bir sistem kurar Mancini

0|0
    0|0
  • melo,hamit,gökhan,aydın,selçuk,wesley,drogba,burak 3-2-3-2

0|0
    0|0
  • Muslera-Semih-Chedjou-Riera-Eboue-Selçuk-Melo-Sneijder-Burak-Umut-DROGBA

0|0
    0|0
  • Ben feneli oldugum icin bisey diyemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 1.si kesinlikle Elazığ maçındaki gibi 3-5-2 oynamamalı..Riera ve Eboue 2 kanadı idare edemiyor..Çıkacağımız 11'e gelince Muslera-Eboue-Chedjou-Semih-Riera Melo Ceyhun Selçuk Bruma Burak Drogba gibi olursa şaşırmam Mancini her maça farklı 11 çıkartıyor..

0|0
    0|0
  • senin yaptığın kadro iyi ama maç berabere biter o kadroyla bence ilerde drogba değil umut oynamalı

0|0
    0|1
  • 3-6-1 olmuş hoca orta saha yamyam gibi olmuş ya :) bence gökhan yerine ceyhunu koy rieranın yerine brumayı koy bruma yerinede umutu Drogbanın yerine koy tamamdır ofansif orta saha sneijder tek daha iyidir :)

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman semih gökhan chadjou 3 stoper bir arada oynatmaz saçma, elazığ maçından fazla değişiklik yapmıcakmış Mancini KALE Muslera DEFANS Eboue Gökhan(yada Semih) Chadjou Riera ORTA SAHA Selçuk Melo Ceyhun(yada Yekta) Önlerinde Snejder İlerde Burak ve Drogba senin kurduğun kadro çok yanlış hem bruma hem snejder oynasa banko yeniliriz ikiside geriye koşmayan adamlar

0|0
    0|0
  • link mevcut kadroyla en iyi formasyon budur. juve de aynen böyle oynuyor zaten. selçuk'un regista olarak daha iyi oynayacağı kanısındayım. 10 kişi orta sahada çarpışacak. orta sahadaki mücadeleyi kazanan maçı da kazanır bana göre.

0|0
    0|0
  • drogba tek yapamaz gibi geliyor bana.çok şey beklememek lazım adamdan umut oynamalı yanında diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • burak kesinlikle oynamasın bu maçı alırız

0|0
    0|0
  • 8 - 8 - 4 ama kale de mutlaka 2 kaleci olmalı

0|0
    1|2
  • muslera- eboue - semih - chedjou - hakan balta - melo -selçuk - bruma - sniejder - burak -drogba

4-1-3-2

0|0
    0|0
  • Teknik direktör bölgesinde fatih terimi oynatmaları iyo olurdu

0|0
    0|0
  • 3-2-3-2 muslera- semih chedjoue gökhan - selçuk melo- bruma sneijder riera - drogba umut burağı kötğ görenkerden değilim sadece pres için adam lazım gs hücum pres yapsın yeter :)

0|0
    0|0
    • doğrudur ama umutun yaptığı pres de bir işe yaramıyor ki melo bile bir koşuya top kapıyo umutta yok sadece yıpratıyo rakip stoperleri

• o bile faydalı ama kapmak değil her şey hata yaptırsın yeter o da olmadı yıpratıyor yani bir ara topta hata da yapabilirler

• juventus beraberliğe geliyosa el sallayın kolay kolay yenemezsiniz.

0|0
    0|0
  • sabri reyiz ceCEce :D

0|0
    0|0
  • sneijderin ne oynayacağı da meçhul ayrıca

0|0
    0|0
  • hiç kafa yormaya değer bir konu olarak görmüyorum Terim gitti, GS bitti. açık ve net

0|0
    0|0
  • muhtemelen 4-3-1-2 olarak cıkacak

0|0
    0|0
  • 4-4-2 olabilir,

0|0
    0|0
  • çok güzel olmuş

cayırt

0|0
    0|0
  • Hocam yanlış bak şimdi bu böyle olmıycak

0|0
    0|0
    • bu benim kafamdaki çünkü huvenin beki yok ordan yıkarız diye düşünüyorum

• yeni nesil futbol parası olan kazanır

• Tabe ya parayla değil 11 adamın yüreğiyle kazanılır emin ol en iyi yıldızları olsa bile yüreğinle oynamazsan kaybedersin

• vallahi hic kımse bilemez hoca biraz tuhaf danıyı forvete alabilir (:

0|0
    0|0
  • muslera-eboue-chedjou-semih-hakan balta-bruma-selçuk-melo-sneijder-burak-drogba

0|0
    0|0
  • Rüyamda galatasaray 2-0 yeniliyordu kopenhag realden 1 puan alıyordu galatasaray uefaya bile gidemiyordu

0|0
    0|0
  • sneijder oynarsa yeneriz yoksa hava alırız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...