Kas istiyorum, kiloluyum.. Hangi egzersizi yapmalıyım?

190 boy ve 96 kilom var. Göğüslerim haliyle biraz büyük. Onları zayıflamadan kasa çevirmemin bir yolu var mı varsa hangi egzersizle olur bu?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• internete yaz güzel videolar cıkıyo.. bende kollarımı ve omuzlarımı geliştirmek istiyorum :)

0|1
    0|0
  • spor salonuna , spor center felan yazılman lazım yattıın yerden gıtmez og*tgöbek

0|0
    0|1
    • Ya sevmiyorum o ortamı o vücutlu insanları görünce hırslanacağıma hevesim kırılıyor yani en güzeli ev egzersizi bence :) teşekkürler yorumun için :)

• hunharca spor yapman lazım kesinlikle :D ayrıca neden kilo vermek istemiyorsun ?

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git

0|0
    0|0
  • mekik.dene.

0|0
    0|0
    • Kamburum var kalkmam zor olmuyor kas açısından faydası olacağını sanmam :D

Erkekler Ne Diyor 5

• o kadar yağı kasa çevirirsen sporu bıraktığın zaman sarkmaya başlar

0|1
    0|0
  • KArdeş fazla zorlama vücuda ilk doktora git yoksa kalp zarın yırtılma tehlikesi gibi bişey olur kas yapıyım derken kalp zarını zedeledim ve 6 ay herşey yasak aman dikkat li ol

0|1
    0|0
  • iki yolu var biri kardiyo ve diyetle zayıflayıp kas kütlesi alıcaksın ikincisi şuanda body bouildinge başlıyıp kas kütleni arttırıcaksın ardından yağ yakman daha kolay olur vucudun yağlı ve kassız bir vucut yağsız ve kassız bir vucuda göre her zaman daha güçlüdür

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidersen orada sana yol gösteren birileri çıkar elbet.

0|0
    0|0
  • Vücut çalışman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...