Caddedeki dansa, onların dansına biz de katılıyoruz

"beni rahat bırakın!"

"o gün gelip çattığında, çamaşır katlamak, votka içmek yahut ayaklarınıza bakarak yürümek hiçbir işe yaramayacaktır. onlardan başka dost edindiklerinizin hiçbiri yardımınıza koşamayacaktır.(bu cümlemizden, onların sizin dostunuz olduğu yanılgısına kapılıyorsanız, çok pardon ama çüş yani) yapıp ettiklerinizin önünüze serileceğini sanmaktaysanız hala, şüphesiz ki büyük bir yanılgı içindesiniz, orada sonsuz absürdlük vardır. içinde eriyen binaların bulunduğu kentler, sonsuz büyüklüğe sahip umumi tuvaletler bulunur. elleriniz kilitlenip kalmasına ya da ağzınızdan çıkan müsrifçe kahkalara aldırmayınız, (ağız değiştirdiler amk) sizden aldığımız herkes için ama daha koyu ama az daha açık kişiler vaat ediyoruz.(sözlerine güvenebileceğimizi sanmıyorum, hiç denemedim ama.)"

"beni rahat bırakmalısınız."

"siz ey aldanmış olanlar! gözünüzü sizden aldıklarımıza dikmiş halde bize nankörlük ediyorsunuz. (biz demelerine alınıyorum. hep onlardı.) bahşettiğimiz yeteneklerle övünüp dururken, verdiğimiz gücü,özgüveni insafsızca kullanırken iyiydi amk."

"yemin ederim sapıttınız, üzerime gelmeyin. devam ederseniz bana başka şans bırakmayacaksınız."

"yok ya, o*ya bak. kolaydı o kadar. senelerce emek vermişiz, bir çok şeyi değiştirmişiz, şimdi de laf söyledi balkabağı!"

"yalnız bak kilolarımla dalga geçmeyin! balkabağı ne demek ya? dur ne yapıyoruz? aman! diyeceğim o ki, ya barış içinde çubuk tüttürürüz, ne çubuğu... yani demek istiyorum ki, sizin kuşlarla olayınız ne ya da asıl söylemek istediğim: beni rahat bırakın!"

"onu zaten söyledin, gün geçtikçe salaklaşıyorsun."

"ilkokuldan beri her sene salaklaştığımı fark etmiştim zaten."

"seni aldığımızda ne halde olduğuna dair bir fikrin var mı?"

"iyice kaydı üslubunuz ha, bir de şu yaptığınız edebiyata bakın, yazık."

"yazık, yazık, yazık, yazıkolmuş, çok çok yazık, yazıklanmak, yazıktır yapmayın, ne yazık ya, yazık mı, o da ne?, biri yazık mı dedi, cümle içinde kullanınız: yazık..."

daha fazla duymak istemiyorum. tartımı elimden kim almış? nasıl tartacağım şimdi olanları? şimdi, birilerinden normali öğrenmeli. teyzeler! uygun bir teyze bulup kalp atışlarını dinleyerek işe başlamalıyız. kollarına dikkatli bakma. memelerini hayal etme. teyzelerin memesi hayal edilmez, haysiyetsizler! çok dokun teyzeye. çok acayip gülüp, çok acayip bulmayın yaprak sarmasını.yaprak sarmasını kim icat etmiş hakikaten?

soru:

bugüne kadar, icadına, var olmuş olmasına en çok şaşırdığınız şey nedir?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Renkler: gökyüzü, ateş ve toprak. Hepsi pastel..

Lacivert takımımı giydim.

Şehir sulu boyayla boyanmış, insanlar kafadan bacaklı (mario oyunundaki gibi, üstlerine zıplayınca pıt pıt diye yok olucaklarmış gibi), tavşanlar alışveriş arabasından biraz ufak ve fonda sürekli çello çalan bir manyak vardı.

Ritme ayak uydurarak yürürken bazı bazı zamanı durdurdum, geri sardım ya da yavaşlattım. Merdivenlerden çıkarken mesela (altından geçilmeyenlerden) yürümekten daha kolay geldi.

Çatılardan gittim.

Bulutlar da boyalı kartonmuş, bazılarını kirletmiş salaklar.

Umursama sen, beynin umursuyor sana belli etmeden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• 'ilkokuldan beri her sene salaklaştığımı farketmiştim zaten' ben de dostum ben de :/ bence her icat mucizevi bence şu anda tim icatlar yok olsa ve kafadaki imalat bilgileri silinse de daha da kimse bir bok bulamaz :/ nasi yapiyolar aga o aletleri ulan en basidinden o bit kadar pile o enerjiyi nasi hapsetmişler biz burdan konuşunca o ses karsiya nasi gidiyo :/ şuna da değinmek isterim ki ayrılık zor ayrılık :/

0|0
    0|0
  • içimdekilerini yazmışsın.Beni rahat bırakmayanlar herşeye tuhaf tuhaf bakanlar hepiniz oçsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...