Sizce Fenerbahçe bu sezon hangi maçları satın aldı ?

Fener şike yapıyor diye sık sık ağlayan karadeniz gurubu takımlar ve Galatasaray maçlarını şöyle bir düşündüğümde. Bu sezon feneri hemde kendi sahasında zorlayan tek takım Beşiktaş oldu. Maç 3-3 bitti. Şimdi ben Bir Beşiktaşlı olarak Fenerin tüm takımlarla oynadığı maçları özellikle galatasaray maçını satın aldığını idda etsem kim aksini idda edebilir ?

Bu ilhamı bu günkü ç.rize taraftarından aldım. Maç 1-0 iken rize taraftarı Aziz Yıldırıma hadi şike yapsana diyordu. Maç 2-1 olup fener öne geçince sustular. Madem şike idda ediliyor, böyle birşey var merak ediyorum acaba devre arası Aziz Yıldırım aradı maçı sattı mı bu karadeniz ekibi ?

Sadece çArşı şikesiz futbola GERÇEKTEN karşı.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendinizi o kadar temiz sanmayın bence panpa:)

Ayreten Fenerbahçe'ye hükümet çok yardım ediyor acayip torpilliler hatta bunu bazı Fener taraftarı bile söylüyor Fenerasyon şampiyonu şimdiden belirlemeye çalışıyor ama bizim gibi bir takıma asla sökmez

1|0
    0|0
    • stadınız hedıye panpa hükümet size yaptığı kıyağı kımseye yapmadı. Bizim stadın temel atma torenıne bile gelmıyorlar. Aynı şey fener içinde geçerli objektif bakmıyosunuz bence

• Federasyon 2 sene G.Saray'a torpil geçti o zaman sesiniz çıkmıyordu :D

• Yıldırım Demirören de dahil tüm zenginler, zamanla desteğini değiştirebilir, onların tutkusu yoktur.Sadece menfaatleri vardır.Dün G.Saray'ı destekliyorlardı bugün Feneri..

Hükümetle alakası yok olayın, hükümet Aziz Yıldırım'ın kuyusunu kazıyor.

• bu nasıl bir teoridir allahım sadece son dakika golleri bu sene ne kadar hırslı olduklarının maçı spnuna kadar bırakmadıklarının göstergesi ayrıca şike şike bağırsınlar onlar bağırdıkça gol atıyoruz şike şike top kaleyemi giriyo şike diye bağıranlaramı belli değil

0|0
    0|0
  • o Fenerin totemi oldu artik ki besiktasida ikinci yari sahada 10 kisiyle silen bir takim vardi. eger almeida sansina 1-2 dakka icinde golleri atmasaydi ilk yari sonunda bjk o mactan zor 1 puan alirdi

0|1
    0|0
  • Sonsuza dek Galatasaray.Forever Galatasaray (: :*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ellerine sağlık mükemmel bir yazı olmuş inş arenada duyarız bu tezerrauhatı öyle yenmek daha keyifli oluyor

akıllanmadılar hala bağırıyorlar :))

0|0
    0|1
  • içinde bu kadar para dönen hiç bir sektör şikesiz olmaz.galatasaraylı gelip fenerliye maçı satın aldınız yoksa yenilmezdik diyor.satanın satın alandan farkı ne ? (bildiğin i.bnelik).kendi takımı olunca toz kondurmuyor.futbolu zaten sevmem ama iyice bokunu çıkardılar bu muhabbetin

0|0
    0|0
  • bjk lı olarak diyorum ki fb helal olsun arkadaş adamlarda şike falan yok geçen bjk maçında 10 kişi bize kök söktürdüler.

0|1
    0|0
  • Kardesim şike falan yok takim maçı kazaniyor şike veya takimda futbolcu iyi oynuyor hemen karalama mesela fernandese yapilanlar simdi fenerdeki caner . Basinla iyi oynuyorlar ama şunu unutuyorlar Beşiktaş carsisiyla fenerbahçe de baskaniyla hep ayakta ..

Bir fenerbahçeli olarak bunu soyluyorum

0|0
    0|0
    • Geçen sezon almıyordu şampiyon olamıyorlardı galanın işine geliyordu dimi tüh bu sezon ne çok paraları var onların yüzünden şampiyon olması gereken gs geride kaldı hadi hep birlikte uefaya şikayet edelim yok yok fifaya çıkalım :D

• son cümleni tekrar okurmusun çarşı neye karşı:)))

0|0
    0|0
    • yalan soyleyen iftira atanlara karşı. Geride kalıp yok şike var yok azizyıldırım hile yapıyor deyıp bu sozlerin altında ezilenlere karşı dostum

• hayır şikesiz futbola karşı yazmışsında onu dedim:)))

• bu sezon hakem satın alıyor

0|0
    0|0
  • Güzel yazmışsın kardeşim

0|0
    0|0
    • Ne? RTE yardım etmiyor diyelim,Federasyon kime torpil geçiyor?

Ve ne güzeldir ki Demirören'in Beşiktaş atkılı fotoğrafı bile var hükümet birini engelliyorsa o da sadece Galatasaray

• O zaman Terim YD koltuğundan insin demesine rağmen torpil geçiyorlarsa iyi bence ama şimdi kim kimin tarafında görüyoruz 90+lar mı dersin,İmparatorla 7 yıllık sözleşmeler mi dersin..

• Onlar bu sene şampiyon olursa hiç katılmayacağım bu sözüne ki hala katılmıyorum en iyisi seneye olacakları bekleyelim

• Saçmalık tamamen.

0|0
    0|0
  • Galatasarayi kesin satin aldik zaten onlar ucuz herifler

0|0
    1|1
Yükleniyor...