Küfür eden kızların sizin gözünüzdeki imajı ne olurdu?

küfür eden bir kızın sizin gözünüzdeki imajı ne olurdu

Güncellemeler:
çirkeflikten baska bişe değil bence ve çirkef insanlar hiçbiryerde kalıcı bir sevgi ve saygıya sahip olmazlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Küfür eden kızlardan iğreniyorum. Kız dediğin, hanım hanımcık, zarif ve güzel dilli olmalı, kızdığında öfkesini hafif cümlelerle göstermeli. Küfür erkeğe de yakışmıyor ama bir kız hiç mi hiç yakışmıyor.

Erkekler Ne Diyor 66

• Küfür eden kızlar çirkindir.

• Küfür eden kizları gördüğümde kusasım geliyor, insan etkilenemiyor bile.

• bence dünyada bir sürü itici şey var ama bu onlardan biri değil :/

• Bana çok itici geliyor. Arkadaşlarımla erkek erkeğe iken bile küfretmiyorum. Zaten çevremdeki insanların ağzı da bozuk değil.. Yadırgıyorum küfrü ağızlarına sakız yapanları..

• valla hafif argo kullananlar bence sempatik oluyor hatta beğeniyorum.

• hiç hoş olmuyor

• Biyolojik olarak yapabilme ihtimali olmayan şeyleri söylediği için gıcık olurum

• bazılarına çok yakıstıgı bir gerçek :D

• komiğime gidiyor :D

• Sorun yok..İstediği gibi takılsın.

• gözümde çöp kenarında dolanan bir kedi kadar değeri olmaz.

• hafif olanlardan ise olabilir ama fazla ileri gitmemek gerek

• Gerçeği söylemek gerekirse, küfür eden kızları samimi buluyorum

• sıfır ,salak ,kendini beğenmeyi aşmış ,mal terbiyesiz ,iş tutulamaz

• Ahhaha sesli qüldüm ne güzel söyledin ya ama ayıp ayıp olur mu ölee denir mi aaa cok ayıp yaa :):)

• benim düşünce böyle ne yapayım :)

• var öyle bi arkadasım nedendir bilinmez bana cok samimi geliyo daha cok erkekler ettigi içinmidir nedir. ama öylee singaf ana avrat degil kücük küfürler :)

• Sevmem küfür eden bağyanları :):)

• Biter benim gözümde güzel olması hiç önemli değil sadece küfür ve kabalık değil, sigara içmeside benim gözümde biter.

• küfür etmem küfürlü konuşmam. Icraat yaparım yaptım da demem. Havlayan köpekler gibi görüyorum ısıracak yürek yok hav hav da hav hav de get ya. Zaten biyolojik olarak ta mümkün olmayan şeyleri söylüyorlar. Cirkeftir gördüğüm yerde koşarak uzaklaşırım.

• yakışmaz...

• küfür etmek gerektiği zaman insanı rahatlatıyor cidden deneyin ve görün mesela gs-fb maçında hakem foul pozisyona kırmızı vermesi gereken yere sarı kart veriyorsa o zaman küfür edilir etmezsen rahatlayamazsın arkadaş :) ama küfür eden kızlar itici gelir yani ama yerinde edecek

• küfür etmek kimseye yakışmaz ama şaka yollu sert konuşmak erkeklerin ilgisini çekenb bi durum olmakla birlikte abartılmadığı sürece kadınlarada yakışabilir

• o küfür eden kızlar daha kısılıgı gelısmemıs cocukluk asamasında hayatı toz pembe goren kısıler ama zaman gelıyor yasları geldımı bellı bı sevıyeye o zaman felegın kamcısını yıyolar

• Bir kızın saçları ipek gibi olmayabilir, vücudu manken gibi olmayabilir, gözleri uğruna şiirler yazılacak kadar güzel olmayabilir vs. vs.Fakat dilinde küfür varsa yukarıda saydığım tüm özelliklere sahip olsa bile benim gözümde hiç sevimli bir varlık değildir.

• Şu kadar diyim , sınıfta tenefüs saati içinde uyurken yanımda bi kız küfür etti tanımıyordum diye yanımda oturana kalk kalk kalk diye bağırdım hızlıca bahçeye çıktım hatta yanımdaki çocukta küfür eden kıza senin yüzünden çıkıyor haberin olsun diyip gülmüştü..Yani sadece "iğrençlik ve iticilik" !

• Nefret edıyorum.Yakıstıramıyorum.Bulundugum ortamda konusuyosa itin bi tarafına sokar defederım ortamdan.

• Çok iticiler. Farkında değiller galiba.

• Açıkçası rahatsız olmam bende ederim ki genelde küfür edenleri daha güvenilir buluyorum :D

• bence kötü bi imaj.çunku kadın deyince gözümüze zarif,zerafetli,kibar bi insan profili çıkar hep.kucur tamamen bozuyo herşeyi

• acizliğin göstergesidir küfür.aklın yetersizliğide diyebiliriz

• direk buz gibi soğuyorum..

• ne mal oldugunu anlarım kaşardır

• yani kufur eden bir kadın kasardır.

• "K" harfini konuşamayan kız küfür eden kızdan daha itici geliyor bana =)

• Bende sevmiyorum merak etme bide amk falan yazıyolarya ah kız olmasalar kaldırıplarımı öptürüsün ama naparsın karşı cins işte

• amk ;)

• =) sana amk

• sigara içen ve küfür eden birisiyle aslaaa birlikte olmam

• bence küfür eden herkes itici kızlar ve erkekler diye genellemek taraftarıyım. erkek özentiliği de demeyelim o da yanlış.

• nedense kızlar gerçek hayatlarında küfür etmezlerken esasen internette deli gibi ediyorlar. kalite meselesi. gerçek yüzler bazen internette hortluyor :)

• sürekli ağzından küfür eksik olmuyorsa iğrenirim, ama arada bir ediyorsa sempatik gelir. Burdan görüyoruz ki ölçü ne kadar önemli bir şey

• çamurda gezinip kendi b.kunu yiyen bir domuzdan biraz hallice.

• küfür ettim bitti olmayacak.zikicem ha derken kullandığı üsluba,yüz ifadelerine yansıtamayıp bütünlüğü bozuyorsa eğreti duruyor.hakkını veriyorsa etsin.

• dikkat çektiklerini ve mantıklı kadınlar olduklarını sanırlar. "ben çok rahatım, kendimi çok iyi bilirim" mantığını güddüklerini düşünüyorum ama dışarıdan bir erkek olarak baktığımda çok gerizekalı, aptal, mal, delibok, salak gözüktüklerini dile getirmek isterim. idiot, şuursuz ve sığır da denilebilinir. yüz tane gönlüm olsa, birini vermem onlara. istedikleri kadar da güzel olsunlar.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 40

• Yakıştıramıyorum bayansa bir ağırlığı olmalı.

• hayatımın hatasıydı

• erkek gibi küfür eden kızlardan nefret ediyorum!

• bende nefret ederm cok ıtcı ya

• hic yakistiramiyorum :D

• İticiler.

• Çok sinirlenirsem ederim ben. İttirtmesinler onlarda insanı :)

• Sinirlenince edilen küfürden söz etmiyorum.. Hani böyle sokakta bağıra bağıra falan :)

• evet onları bende sevmiyorum zaten tipleri giyim tarzlarıda varoş gibi oluyo

• sadece özel durumlarda ediyorum :)

• bir kız kendisine nasıl küfürü yakıştırır ki...küfür eden erkek bariz öküzdür kıza ne denir bilemedim =)

• Kufuru cok severim site izin verse durmadan ederdim de neyse.

• İğrenç

• bazilarina yakisior :)) )

• mesleğim gereği gün içerisinde bir çok kişiyle muhattap olmak durumunda kalıyorum. merkezi tekniksel vs. birçok nedenden ötürü bazen gecikmeler yaşanabiliyo operatördeki bekleyen insanlarla. şahsıma, bazen aileme varan son derece argo cümleler kuruluyo.. :) bazen tonla hakaret edip küt diye kapatabiliniyo... susmak zorunda kalıyorum (z) paydos oluyo ist. trafiği malumunuz. ben küfür ediyorum. saçma salak erkek vari değil tabi ki lakin ben küfür ediyorum.

• bir şey hissettmiyorum

• arasıra ederim hiçte çirkef falan bulmuyorum kendimi.Ama arkadaşlar arasında değilde sokakta, orda burda hayvan gibi küfür etmekten zevk alan kızlar tam or*spu.

• hişş ayıp ama küfür yok lütfen tesekürler

• Sadece kizlar degil, küfür eden erkeklerde itici.

• Bana küfür etmek yakışıyor.Çok tatlı olurum eheh.

• Erkege ve Kadinada Yakistiramiyorum ..

• Sadece maç izlerken ediyorum..istemeden yapabilceğim bir şey yok :) Bunun dışında küfür erkegin işi diyorum.

• havalı olduklarını düşünüyorum

• cok kibar oluncada yaklasilmiyor kirilacak diyeben en cok sinirimi sevdigimle gideriyom aciyom agzimi yumuyom gözümü

• itici aslında kız yada erkek sonuçta bu cinsiyet meselesinde küfürün çok etkisi yok ..erkek yada kadın fark edilmemeksizin itici ..

• link Buna yakisiyor ya :-)

• hadi yaaaa

• Tenrim.

• Ben bile nefret ediyorum,erkekler nasıl etmesin..Ama hoşuna gidenleride gördüm,var öyleleride..Ayrıca kızların daha anlamını bile bilmediği, kendileriyle imkansız derecede uyumsuz o küfürleri etmesi hem iğrenç hemde çok komik..

• Hic sevmem

• ediyorum arada. pisman degilim.

• Ben tapıyorum layn küfüre :(

• Hibineler, artıladım :D

• pi*ileri kopasıcalar :(

• vat dı fak beyb?

• he amk var mı ?

• Var. Çok iticisin .k

• evet bir şey iticem sana :))

• Bak güzelim bu benim fikrim . Yorum yazmak zorunda değilsin Ben hoşlanmıyorum sanane yani niye atlıyosun

• Küfür eden insandan hoşlanmam.

• Küfür edince deşarj oluyorum.Ayy kimseye de yakışmıyo cınımm yaa diyenlerden değilim.

• Ben bazı bayanlara yakıştırıyorum.Çok rahatlar çekinme filan yok. Ben etmem o ayrı tabi.Bayan dediğin kibar olacak.Hanımkız yani. (:

• çok havalı duruyorum

• Bazen ediyorum ama bazen, çok nadir.

• Kendime yakıştırıyorum

• Bir şey düşünmem.

• Çok sinirlendiğin ayhh salak mı diye tepki veriyorsun acaba ? Ömrü hayatında karşına çıkan engele insanoğluna tersliğe hiç mi küfür etmedin buyrun cennet sağdan o zaman =D Küfür ediyorum fakat birilerinin beni cici ve itici görmesi umrumda değil. Erkeklerin de biz erkeğiz ederiz diye savunmaya geçmelerini savunanlarda küfürü bilie cinsiyete indirgemişler al burada da eşitsizlik var diye galeyana getirmek isterim ki umarım olu olu neyse kaçtım =D

• Ayh salak mı demek gerekiyor illa ? Küfür nesini savunuyosunuz hala gülüyorum

• Öncekileri Göster
    • ahahahha çok hardım sana bebeyiiim :D hem bak tercihlerim normal seyirde senin gibi değil :/
      Ergenler gibi kustun üstüme allah islah etsin tez zamanda doğru yola ilerlemen dileklerimle :D

• .k

• sevmiyorum

• sevmem. ama sikko desin ya.

• beni sev <3

• e yani :D

• küfür etmenin kızı erkeği yok..önemli olan insan olmak..eğer bir kadın küfür ediyorsa zaten bir hiçtir ama eğer susuyorsa o kadından korkmalıdır o kişi..önemli olan efendi olmak..ciddi ve sessiz :))

• peki bunları yazarken neden cekindin? neden gizli cevap verdin? bunları yazarken bile cekinmi&#351;in demekki bi&#351;eylerden

• neyden &#231;ekincem ki ben sorularıma hep bu &#351;eklide cevap veriyorum..hem bundan sanane gizili sorarım sormam..soruyla ne alaka ben onu anlamadım..

• bana yakışıyo.

Yükleniyor...