• Sor
  • Bence

Küfür eden kızların sizin gözünüzdeki imajı ne olurdu?

küfür eden bir kızın sizin gözünüzdeki imajı ne olurdu

Güncellemeler:
çirkeflikten baska bişe değil bence ve çirkef insanlar hiçbiryerde kalıcı bir sevgi ve saygıya sahip olmazlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Küfür eden kızlardan iğreniyorum. Kız dediğin, hanım hanımcık, zarif ve güzel dilli olmalı, kızdığında öfkesini hafif cümlelerle göstermeli. Küfür erkeğe de yakışmıyor ama bir kız hiç mi hiç yakışmıyor.

Erkekler Ne Diyor 66

• bence dünyada bir sürü itici şey var ama bu onlardan biri değil :/

• Küfür eden kızlar çirkindir.

• Küfür eden kizları gördüğümde kusasım geliyor, insan etkilenemiyor bile.

• Bana çok itici geliyor. Arkadaşlarımla erkek erkeğe iken bile küfretmiyorum. Zaten çevremdeki insanların ağzı da bozuk değil.. Yadırgıyorum küfrü ağızlarına sakız yapanları..

• bazılarına çok yakıstıgı bir gerçek :D

• Sorun yok..İstediği gibi takılsın.

• komiğime gidiyor :D

• valla hafif argo kullananlar bence sempatik oluyor hatta beğeniyorum.

• Biyolojik olarak yapabilme ihtimali olmayan şeyleri söylediği için gıcık olurum

• hiç hoş olmuyor

• Gerçeği söylemek gerekirse, küfür eden kızları samimi buluyorum

• hafif olanlardan ise olabilir ama fazla ileri gitmemek gerek

• gözümde çöp kenarında dolanan bir kedi kadar değeri olmaz.

• Biter benim gözümde güzel olması hiç önemli değil sadece küfür ve kabalık değil, sigara içmeside benim gözümde biter.

• küfür etmem küfürlü konuşmam. Icraat yaparım yaptım da demem. Havlayan köpekler gibi görüyorum ısıracak yürek yok hav hav da hav hav de get ya. Zaten biyolojik olarak ta mümkün olmayan şeyleri söylüyorlar. Cirkeftir gördüğüm yerde koşarak uzaklaşırım.

• var öyle bi arkadasım nedendir bilinmez bana cok samimi geliyo daha cok erkekler ettigi içinmidir nedir. ama öylee singaf ana avrat degil kücük küfürler :)

• sıfır ,salak ,kendini beğenmeyi aşmış ,mal terbiyesiz ,iş tutulamaz

• Ahhaha sesli qüldüm ne güzel söyledin ya ama ayıp ayıp olur mu ölee denir mi aaa cok ayıp yaa :):)

• benim düşünce böyle ne yapayım :)

• Sevmem küfür eden bağyanları :):)

• yakışmaz...

• küfür etmek kimseye yakışmaz ama şaka yollu sert konuşmak erkeklerin ilgisini çekenb bi durum olmakla birlikte abartılmadığı sürece kadınlarada yakışabilir

• küfür etmek gerektiği zaman insanı rahatlatıyor cidden deneyin ve görün mesela gs-fb maçında hakem foul pozisyona kırmızı vermesi gereken yere sarı kart veriyorsa o zaman küfür edilir etmezsen rahatlayamazsın arkadaş :) ama küfür eden kızlar itici gelir yani ama yerinde edecek

• o küfür eden kızlar daha kısılıgı gelısmemıs cocukluk asamasında hayatı toz pembe goren kısıler ama zaman gelıyor yasları geldımı bellı bı sevıyeye o zaman felegın kamcısını yıyolar

• direk buz gibi soğuyorum..

• Bir kızın saçları ipek gibi olmayabilir, vücudu manken gibi olmayabilir, gözleri uğruna şiirler yazılacak kadar güzel olmayabilir vs. vs.Fakat dilinde küfür varsa yukarıda saydığım tüm özelliklere sahip olsa bile benim gözümde hiç sevimli bir varlık değildir.

• Çok iticiler. Farkında değiller galiba.

• Şu kadar diyim , sınıfta tenefüs saati içinde uyurken yanımda bi kız küfür etti tanımıyordum diye yanımda oturana kalk kalk kalk diye bağırdım hızlıca bahçeye çıktım hatta yanımdaki çocukta küfür eden kıza senin yüzünden çıkıyor haberin olsun diyip gülmüştü..Yani sadece "iğrençlik ve iticilik" !

• Açıkçası rahatsız olmam bende ederim ki genelde küfür edenleri daha güvenilir buluyorum :D

• bence kötü bi imaj.çunku kadın deyince gözümüze zarif,zerafetli,kibar bi insan profili çıkar hep.kucur tamamen bozuyo herşeyi

• Nefret edıyorum.Yakıstıramıyorum.Bulundugum ortamda konusuyosa itin bi tarafına sokar defederım ortamdan.

• "K" harfini konuşamayan kız küfür eden kızdan daha itici geliyor bana =)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 40

Yükleniyor...