Sizce yeniden bir şeyler mi oluyor ?

arkadaşlar lise 3 e gidiyorum eski sevgilimle aynı sınıftayım yazın o benden ayrılmıştı çok fazla konuşamıyoruz diye ama ben ondan hala hoşlanıyoruz derslerde göz göze geliyoruz bazen bir yerlerde karşılaşıyoruz ama onunla hiç konuşmuyoruz ilk onun konuşmasını bekliyorum çünkü eğer ben konuşursam sınıfta yanlış anlaşılacağını biliyorum ayrıca bu çocuk okulda bana inat gıcık olduğum bir kızla çıkmaya başladı ve benim yanımdan geçerken kızın elini tuttu şimdi kızla ayrıldı mı bilmiyorum sınıfta devamlı benim çevremde dolanıyor eğer bir erkekle konuşuyorsam konuşulanları dinliyor bugün biyoloji dersi boştu tabi tüm sınıf bahçeye dağıldı bu da bu sefer bahçede bizimle uğraşmaya başladı sonra ben ordan ayrıldım o da uğraşmayı bıraktı ayrıca bugünkü geometri sınavında hoca beni onların sırasına oturttu o sınıfta değildi ozaman sınıfa geldiğinde bir göz göze geldik sonra hoca ona yer buldu ve sınavda arkasını dönüp bana baktı sizce eski sevgilimle aramda yeniden birşeyler mi olacak ?

arkadaşlar bunun yanında size bir sorum daha var ben onu görünce ister istemez yüzüm asılıyo aslında onunla konuşmak istiyorum ama dilim tutuluyo o yanıma geldiğinde ya da bize doğru yöneldiğinde ister istemez arkamı dönüp ordan uzaklaşmaya başlıyorum sizce bunu nasıl engelleyebilim ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben bıktım arkadaş kusura bakmayın bu bir türlü eskimeyen eski sevgiyi muhabbetlerinden... ne çok sayısal oranı yüksek bir memleket meselesiymiş meğer. devletin acil çözüm getirmesi gerekmez mi? mecliste bir araştırma komisyonu filan kurulsa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnşallah olur (:

0|0
    0|0
  • çocuk seni kıskanıyor
    ama sen başka birini karşısına çıkardınsa
    bu iş bir daha olmaz

0|0
    0|0
  • sen bu çocuktan hala hoşlanıyorsun orası belli ama çocuk senden hoşlanıyor mu yoksa sana gıcıklık yapmak için mi böyle davranıyor onu bilemiyoruz sen yüz verme çok istiyorsa gelsin konuşsun seninle kız dediğin ağır olur

0|0
    0|0
  • Olabilir. bınlml

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...