Beyler ve bayanlar başınıza böyle bir şey geldi mi hiç?Hep merak etmişimdir?

Bayanlar, hiç birileri tarafından takip edildiğiniz, taciz edildiğiniz , pataklandığınız durumlar oldu mu?Tam bu sırada başka biri tarafından kurtarıldığınız oldu mu?Size yardım eden kişi önceden tanıdığınız bir miydi?Sonrasında o kişiyle görüştünüz mü?

Beyler, taciz edilen, takip edilen, dövülen bir kızı tam zamanında yetişip kurtardınız mı hiç?Sonrasında aranızda gelişen birşeyler oldu mu?

Bu hafta romantik dizilere sardım, hepsinde de kızı zor durumdan kurtaran eleman vardı.Merak ediyorum, başınıza böyle olaylar geldi mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bi keresinde otobüs kartı kırılmış bir kıza kendim akbil bastım..! teşekkür felan etti konuştu konuştu nerde iniyorsunuz diye sordum benimle aynı yerde indiğini öğrenince bir durak önce indim, çok konuşanı çekemem hoca :)

0|0
    0|0
    • =)) Ama soruyla pek alakalı olmadı. =/

• experi 2k la..!

• Kınım kınım kınadım.Cidden güle güle.

Erkekler Ne Diyor 1

• Üniversiteye giderken iki tane kız kurusu tarafından göz tacizine uğradım

Hayvan gibi baktılar baktılar sonra nazar ettiler sürtükler

O gün başım ağrıdı akşama kadar..

0|0
    0|0
    • Sorumu anlamadın. =/

• Ha, kardeş soruya odaklanırsak yok başımdan öyle bir şey geçedi

Kızlar Ne Diyor 1

• iş çıkışı arkadaşlar bir yerlerde oturmuştuk saat gece3 e kadar bende otobüse bindim tek başıma otobüs gideceğim yerden 2 durak geride bıraktı takside bulamadım yürümeye başladım birisi peşime takıldı çok korktum adam beni duvara yasladı taciz etmeye başladı göğüslerimden tuttu arkadan dayamaya başladı çığlık attım iki kişi geldi adamı dövdüler polis falan geldi 10 sene falan oluyo hiç unutmama o günden sonra gündüz bile dışarıyo çıkmaya korkarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...